Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Põhja-Makedooniasse alates 61€
1. nov 2023 20:53
Skopje
Linnapuhkus

Hetkel leiab suurepärase hinnaga lennupileteid Põhja-Makedooniasse. Edasi-tagasi ühe kiire ümberistumisega lennupiletid Tallinnast pealinna Skopjesse on saadaval alates 61€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab suviseks kõrghooajaks, vahemikus mai-september 2024. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral kiirustada!

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega lennupileteid SIIT.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Põhja-Makedoonias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Skopjes või mujal Põhja-Makedoonias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

LENNUPILETID PÕHJA-MAKEDOONIA

Tallinn - Skopje - Tallinn alates 61€

Soodsate lennupiletite saadavus on väga hea vahemikus mai-september 2024. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased