Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventurale või Lanzarotele al 241€
28. nov 2022 11:10

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Fuerteventurale või Lanzarotele on saadaval alates 241€ eest. Soodsa hinna ja ühe mugava ümberistumisega lennupileteid leiab detsembrist veebruarini, sealhulgas veetmaks soojal Fuerteventuural ka jõulud ja aastavahetus. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Kanaaridel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Fuerteventural või Lanzarotel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST KANAARIDELE

Tallinn-Fuerteventura-Tallinn alates 253€

Soodsaimad lennupiletid, leid läbiSkyscanneri, kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Lufthansa.com.

Tallinn-Lanzarote-Tallinn alates 241€

Soodsaimad lennupiletid, leid läbiSkyscanneri, kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Lufthansa.com.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased