Soodsalt Kanadasse: edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Torontosse al 219€

KLM/AF pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Helsingist Kanadasse, Torontosse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 219€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab veebruarist maini. Lendudel on olenevalt kuupäevadest ümberistumised Amsterdamis või Pariisis. Piletiteni jõudmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

NB: soodsaimate lennupiletite hinnas sisaldub standardmõõdus käsipagas, kui on vajadust äraantava pagasiga reisida, soovitame soetada lennupiletid KLM'i kodulehelt.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

Hotellid Torontos Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

####LENNUPILETID HELSINGIST TORONTOSSE

Helsingi-Toronto-Helsingi alates 219€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee