Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Austinisse al 368€
12. aug 2022 12:15

KLM/AF koostöös Deltaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Texasesse. Edasi-tagasi Lennupiletid Helsingist Austinisse on saadaval alates 368€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab terveks sügiseks ja talveks. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad otse klm.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Texases

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Austinis või mujal Texases, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID HELSINGIST TEXASESSE

Helsingi-Austin-Helsingi alates 368€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad otse klm.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased