Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Casablancasse alates 176€
1. aug 2022 16:15

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Casablancasse on saadaval alates 176€ eest. Soodsa hinnaga ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid toome teieni reisimaks vahemikus september-november. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com, hinnad alates 190€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Marokos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Casablancas või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.10-23.10 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Casablanca lennujaama lähedal 4* hotellis maksab 1 ööks kokku 86€ ehk 43€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MAROKOSSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn alates 176€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Casablanca (CMN), hinnad alates 190€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Skyscannerist:

Toome allpool välja vaid soodsaimad näidiskuupäevad vahemikus september-november, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased