trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Türki alates 144€

Sunexpress lennufirma pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Türki, Vahemere äärde. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Izmiri on saadaval alates 144€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab puhkusreisiks augustis ja septembris. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Türgis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Izmiris või mujal Türgis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 23.09-29.09 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Izmiri 4* hotellis maksab 6 ööks kokku 242€ ehk 121€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD HELSINGIST TÜRKI

Helsingi-Izmir-Helsingi alates 144€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 165€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee