Suurepärane saadavus! Lennupiletid Tallinnast Madagaskari saarele alates 671€

Ethiopian Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Stockholmist Madagaskari pealinna Antananarivosse! Edasi-tagasi lennupiletite hinnad on saadaval oktoobrist kuni juunini hinnaga 598€. Kombineerides need lendudega Tallinnast, saab edasi-tagasi lennupiletid Tallinast Madagaskari saarele kätte vaid 671€ eest!

Lennuajad on meile vägagi head, sest lend Stockholmist väljub 10 paiku õhtul ning tagasi Stockholmi 6 paiku varahommikul. Seega leiab ka palju variante lendamaks Stockholmi. Lendudel on üks kiire ümberistumine Addis Abeba lennujaamas. Parima hinanaga lennupiletid leiab üles läbi momondo. Tõime välja palju näidiskuupäevi!

Reisikindlustus
Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Hotellid Madagaskaril
Kui otsid öömaja Madagaskaril, siis tasub kindlasti hotellihindade võrdlemiseks kasutada HotelsCombined.ee hotellide otsingumootorit.

Stockholm- Antananarivo- Stockholm alates 598€

Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennukuupäevad läbi Momondo

Leidub ohtralt teisi soodsaid lennukuupäevi! Endale sobivaid kontrolli läbi momondo

Tallinn- Stockholm- Tallinn al 73€
Lennupiletid Tallinnast Stockholmi leiab pea et kõikidel kuupäevadel kuskil 100€ ringis. Osadel kuupäevadel on hinnad isegi 73€. Otsi endale huvipakkuvad lennupiletid läbi Momondo

Näidiskuupäev
05.02-19.02

Septembri jooksul 5% boonuseid booking.com-ist
Bonusway.ee kaudu kogud veebiostudelt raha tagasi. Kui liiitud selle lingi abil bonusway.ee/trip , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks veel ka 3 eurot tervitusboonust!