Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale alates 153€
8. juuni 12:53
Mallorca
Rannapuhkus

SWISS koostöös Lufthansa ja SASiga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Vahemere saarele, Mallorcale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Palmasse on saadaval alates 153€ eest. Soodsaid lennupileteid leiab reisimiseks vahemikus juuni kuni november, hea valiku leiab reisimiseks ka suvekuudel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mallorca saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.08-22.08 (11 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereäärses spaa ja mugavustega hotellis maksab 11 ööks kokku 1439€ ehk 720€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID MALLORCALE

Tallinn - Mallorca - Tallinn alates 153€

Toome allpool välja soodsad lennukuupäevad vahemikus juuni - november, kus hinnad on kuni 225€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased