Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Ateenasse alates 113€
18. nov 2022 17:02
Ateena
Linnapuhkus
Rannapuhkus

Aegean Airlines avab kevadel taas Ateena ja Tallinna vahel liini otselendudele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse on hetkel saadaval alates 113€ eest. Soodsaid otselende leidub alates maist kogu suveks väga hea kuupäevavalikuga. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Ateenas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Ateenas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 12.07-18.07 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Ateena kesklinna kaasaegses majutus maksab 6 ööks kokku 473€ ehk 237€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST ATEENASSE

Tallinn-Ateena-Tallinn alates 113€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus mai - august 2023, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased