Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Kreeta saarele alates 124€
16. veebr 2023 20:07
Kreeta
Rannapuhkus

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suvepuhkuseks Kreeta saarel. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Heraklioni on hetkel saadaval alates 124€ eest. Ühe kiire ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub vahemikes mai-august ning oktoober-november. Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki neil kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Skyscanneri.

Vaata ka:

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Kreetal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kreeta saarel või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 07.07-13.07 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereranna äärses välibasseinidega modernses hotellis maksab 6 ööks kokku 326€ ehk 163€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

AEGEAN LENNUPILETID RIIAST KREETALE

Riia - Heraklion - Riia alates 124€

Kõikidel meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 185€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased