Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Korfule alates 43€
9. aug 2022 16:48

Ryanair pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Kreeka saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Korfule on saadaval alates 43€ eest. Toome allpool välja näidiskuupäevad otselendudele augustis ja septembris, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee.

Vaata ka:

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinn-Stockholm-Korfu-Stockholm-Tallinn 18.09-23.09 on saadaval 86€ eest.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Korfu saarel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Korful, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 01.09-08.09 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereranna äärses hotellis maksab 7 ööks kokku 452€ ehk 226€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD STOCKHOLMIST KORFU SAARELE

Stockholm-Korfu-Stockholm alates 43€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased