Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Antalyasse, Splitti, Kreekasse ja Sitsiiliasse alates 79€
22. mai 2023 19:02

TUI on hetkel on pakkumas suurepärase hinnaga viimase hetke lennupileteid Türki, Horvaatiasse, Kreekasse ja Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Antalyasse, Splitti, Samosele, Zakynthosele ja Sitsiiliasse on saadaval alates 79€ eest. Tegemist on otselendudega. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel.

HOTELLIPAKKUMISED

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Antalyas kuupäevadel 29.05-05.06 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mereranna lähedal välibasseiniga hotellis maksab 7 ööks kokku 154€ ehk 77€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

TUI OTSELENNUD HELSINGIST

Antalya - Türgi

Split - Horvaatia

Samos - Kreeka

Zakynthos - Kreeka

Sitsiilia - Itaalia

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased