Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki alates 535€
19. sept 19:40
BangkokTai
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa koostöös Austrian Airlinesiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid kevadeks Tai Kuningriiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval alates 535€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri või mõnevõrra kallimalt otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Bangkokist saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks Tai erinevatesse paikadesse (Phuket, Krabi, Chiang Mai), Hongkongi, Vietnami, Kambodžasse, Kuala Lumpurisse ja Singapuri.

Hotellipakkumised Tais

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bangkokis või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TAISSE

Tallinn - Bangkok - Tallinn alates 535€

Toome välja hetkel kõige soodsamad kuupäevad, kus lennupiletite hinnad on kuni 615€, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased