Talvel Aasiasse seiklema? Lennupiletid Qatar Airwaysiga Tallinnast Taisse, Myanmari, Vietnamisse, Balile või Filipiinidele al 510€

Pakkumine eelkõige seljakotireisijatele!

Kui plaanid talvel seigelda Kagu- Aasias, siis allolev teema võiks sulle vägagi huvi pakkuda. Toome välja saadaolevad "open- jaw lennupiletid" Qatar Airwaysiga Tallinnast erinevatesse paikadesse Kagu- Aasias. Valikus Tai, Myanmar, Vietnam, Bali ja Filipiinid. Lennupiletite hinnad al 510€ ning saadaval ohtralt lennukuupäevi läbi terve talve (mõningatel juhtudel ka jõuludeks ning aastavahetuseks).
Open-jaw lennupiletid tähendavad seda, et saab ühel reisil olles alustada oma reisi ühest sihtkohast ning tagasilennu teha teisest.

Piletiteni jõudmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles läbi momondo.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro väärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa!
Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellid:

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.

Tallinn- Chiang Mai// Bangkok- Tallinn al 519€
Alusta oma reisi Põhja-Taist ning tee tagasilend Bangkokist. Miks mitte enne tagasireisi ka läbi põigata mõnest Tai rannapiirkonnast nagu Phuket või Krabi. Lennupiletite hinnad Tai siselendudel on suure konkurentsi tõttu vägagi odavad.

Tallinn-Bali//Manila-Tallinn alates 553€

Puhka ühel reisil olles nii Indoneesias asuval Bali saarel kui ka Filipiinidel!
Balilt lendavad otse Filipiinidele nii AirAsia kui ka Cebu Pacific. Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo

Tallinn- Bangkok// Bali- Tallinn al 510€
Külasta ühel reisil Indoneesiat ning Taid. Alusta reisi Tiast ning tagasilend tee juba Balilt. Vahepeal külasta näiteks Kuala Lumpurit või Singapuri. Bangkokist lendavad Bali, Kuala Lumpuri ning Singapuri suunas ohtralt erinevaid odavlennufirmasi.

Tallinn- Bangkok// Manila- Tallinn al 545€
Ka Bangkoki ning Filipiinide vahel liigub odavlennufirmasi. Odavaim neist on ehk Cebu Pacific.

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo.

Tallinn- Ho Chi Minh City// Bangkok- Tallinn al 515€

Külasta lisaks Vietnamile ning Taile ka vahepeal asuvat Kambodžat.


Tallinn-Yangon//Bangkok-Tallinn alates 556€

Alusta oma reisi Myanmarist ning reisi läbi Myanmari. Taisse minekuks on variante kaks, mööda maismaad ning ka lennukiga saab nii Mandalayst kui Yangonist odavalt Bangkokki. Soodsaid lennukuupäevi leidub rohkemgi kui need mis me välja oleme toonud. Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo


Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias