Turkish Airlines: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri al 469€
25. nov 2022 15:42

Turkish Airlines pakub hetkel soodsaid lennupileteid Aasiasse lendamiseks. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri on saadaval alates 469€ eest ning hea hinnaga lennupiletite saadavus on hea alates jaanuari keskpaigast kuni suveni välja. Lennupiletite hinnas on nii toitlustamine Turkish Airlinesi pardal kui ka äraantav pagas. Konks seisneb selles, et soodsaima hinnaga piletite puhul on mõlemal suunal pikk ümberistumine Istanbulis. Kuna Turkish Airlines pakub ka kiiremate ümberistumistega lende (aga tunduvalt kallima hinnaga), siis tasuta öömaja Turkish Airlinesi poolt ei saa. Samas on võimalik ehk saada osa Turkish Airlinesi poolt pakutavatest tasuta linnatuuridest. Tasub ära mainida, et kvaliteetsete hotelide hinnad Istanbulis on vägagi mõistlike hindadega.

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi Skyscanneri

NB: Singapurist saab odavlennufirmadega soodsalt lennata näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali) kui ka Phuketile ja Bangkokki.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Singapuris

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com. Hetkel võid leida Black Friday raames väga hea hinnaga hotellipakkumisi.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn-Singapur-Tallinn alates 469€

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletide hinnad alla 500€.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased