Turkish Airlines: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri al 469€
29. dets 2022 17:55

Turkish Airlines pakub hetkel soodsaid lennupileteid Aasiasse lendamiseks. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri on saadaval alates 469€ eest ning hea hinnaga lennupiletite saadavus on hea alates märtsist kuni suveni välja. Lennupiletite hinnas on nii toitlustamine Turkish Airlinesi pardal kui ka äraantav pagas. Soodsaima hinnaga piletite puhul on mõlemal suunal pikk ümberistumine Istanbulis. Kuna Turkish Airlines pakub ka kiiremate ümberistumistega lende (aga tunduvalt kallima hinnaga), siis tasuta öömaja Turkish Airlinesi poolt ei saa. Samas on võimalik ehk saada osa Turkish Airlinesi poolt pakutavatest tasuta linnatuuridest. Tasub ära mainida, et kvaliteetsete hotelide hinnad Istanbulis on vägagi mõistlike hindadega.

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi Skyscanneri

NB: Singapurist saab odavlennufirmadega soodsalt lennata näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali) kui ka Phuketile ja Bangkokki.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Singapuris

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn-Singapur-Tallinn alates 469€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased