Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tuneesiasse alates 190€
17. mai 2022 11:57

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tuneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tunisesse on saadaval alates 190€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks oktoobris. Tegemist on lendudega, mis on ühe mugava ümberistumisega Istanbulis ning lennupiletite hinnas on ka äraantav pagas. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

NB! Tegemist on erakordselt soodsate hindadega, mis kaua saadaval ei ole, seega soovitame huvi korral kiirelt endale sobilikud lennupiletid broneerida!

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Tuneesias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Tuneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TUNEESIASSE

Tallinn-Tunis-Tallinn alates 190€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 195€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased