Turkish Airlines: edasi-tagasi otselennud Tallinnast Istanbuli alates 175€
6. dets 2023 21:45
IstanbulTürgi
Linnapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Türki. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Istanbuli on saadaval alates 175€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus jaanuar-märts 2024, sealhulgas võimalus veeta suurlinnas ka nädalalõpureis.

Hotellipakkumised Istanbulis

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Istanbulis või mujal Türgis, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.03-25.03 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Istanbuli südames asuvas hotellis maksab 3 ööks kokku 164€ ehk 82€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD ISTANBULI

Tallinn - Istanbul - Tallinn alates 175€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus jaanuar-märts 2024
  • Igal lennul on soodsa hinnaga lennupiletite saadavus piiratud
  • Saadavust leiab ka nädalalõpureisiks suurlinnas
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud kuupäevadel on lennupiletite hinnad kuni 185€
  • Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel ning soodsaima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased