Lennupiletid Tallinnast Dubaisse ja Filipiinidele alates 484€
23. jaan 2023 16:57

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupileteid külastamaks ühel reisil Dubiaid ning Filipiine! airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga soodsa hinnaga lennupileteid Dubaisse - mugavad ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 304€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri või broneeri piletid otse airBalticu kodulehelt.

Broneerides sinna juurde edasi-tagasi lennupiletid Dubaist Manilasse (otselennud) al 180€ eest, võid külastada ühel reisil mugavalt Dubaid ning Filipiine vaid 484€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembrist novembrini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Dubais või Filipiinidel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST DUBAISSE JA FILIPIINIDELE

Tallinn-Dubai-Tallinn al 304€

Dubai - Manila - Dubai al 180€

Toome välja näidiskuupäevad airBalticuga Tallinnast Dubaisse ning sinna juurde edasi-tagasi lennupiletid (otselennud) umbes kaheks nädalaks Filipiinidele. Lennupiletite hind septembris-oktoobris Dubaist Manilasse on kõikidel kuupäevadel üsna sarnane, seega võib viibimist Filipiinidel ka lihtsasti pikemaks või lühemaks muuta.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri. Kui soovid airBalticu piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad airBalticu kampaanialehele.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased