Ümbermaailmareisi lennupiletid Tallinnast alates 649€
12. nov 2018 17:30

####Idee neile, kes mõtlevad ümbermaailmareisi peale!

Marsruut: Tallinn - Dubai (AÜE) - Manila (Filipiinid) -Osaka (Jaapan) -Hawaii (USA) - Kalifornia (USA) - London - Tallinn

Toome tripikateni idee, kuidas saab veebruaris-märtsis teha kuu- kuni kahekuulise tripi ümber maakera alates 649€ eest. Meie poolt välja toodud reisi alguse saab valida veebruari alguses ja keskpaigas ning tagasilennud vahemikus märtsi algus-aprilli algus. Selle ühe reisi vältel külastad sa nii Araabia Ühendemiraatide turismimekat Dubaid, Filipiine, Jaapani suurlinna Osakat, Hawaiid, Kaliforniat ning Londonit. Tegemist on puhtalt ideega kasutamaks ära soodsa hinnaga lennupileteid. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel.

HotellipakkumisedKui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Parimate pakkumiste leidmiseks tee hotellibroneering võimalikult varakult!

Tallinn-Dubai 118€

Näidiskuupäevad

Dubai-Manila 205AED ehk 50€

Filipiinid - Osaka alates 83€Hea hinnaga lennupileteid leiab nii Manilast kui ka Manilast põhjapool asuvast Clarkist. Clarkist lennud on üldjuhul soodsamad (k.a Filipiinide siselennud!).

Osaka-Honolulu (Hawaii) alates 102€Soodsa hinnaga lennupileteid Osakast Hawaiile pakuvad nii Scoot kui AirAsia.

Honolulu - Oakland/San Francisco alates 145€

Oakland - London alates 130€

London-Tallinn alates 21€Londonist Tallinnasse saab otse paljude (odav)lennufirmadega. Selle otsa lennupileteid soovitame me hetkel veel mitte osta, kuna Wizzairil, Ryanairil ning easyJetil võivad tulla veel kampaaniaid, kus need lennupiletid saab veelgi odavamalt. Toome vaid mõned näidiskuupäevad hetkel saadavalolevatest hindadest.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased