Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Aucklandi alates 1011€
30. mai 2023 20:15

Maailma parim lennufirma Qatar Airways pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Uus-Meremaale. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Aucklandi on saadaval alates 1011€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiab septembrist märtsini. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Dohas. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

Huvi korral saab mõistlike hindadega Aucklandist edasi lennata ka Cooki saartele (RAR - Rarotonga), Fidžile (NAN - Nadi) ja Samoale (APW - Apia).

Hotellipakkumised Uus-Meremaal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Uus-Meremaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com

LENNUPILETID UUS-MEREMAALE

Helsingi - Auckland - Helsingi alates 1011€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased