Veahind Tallinn-Goa-Tallinn 295 €

http://www.skyscanner.net/…m-tallinn-to…

Vedajaks Lufthansa Tallinn-Frankfurt-Chennai ja Chennaist lendab edasi Jet Airways

Piletid hinnaga 296.- 18.02-04.03 2015 Piletid hinnaga 297.- 28.02–14.03 2015 piletid hinnaga 308.- 14.03–28.03 2015

Algpunktid: Tallinn Müügiperiood: 10.10.2014 Lennuperiood: 11.02.2015 - 28.03.2015

Kas keegi on praegu saanud pileteid osta...ma juba viimased tund aega proovinud aga kõige lõpus pärast kaardiandmete sisestamist ütleb pidevalt et "The time available for your reservation has expired. Please start a new search by pressing Click Here"

Jätkuvalt on saadaval lennupiletid veebruarisse-märtsi-aprilli väga soodsa hinnaga. Olgugi, et veebileht www.airticket24.com ei ole just kõige paremas nimekirjas on kõik ostetud lennupiletid ka Lufthansa kodulehel kinnitatud ja toimivad :)

Chennaisse maandudes soovitaks kindlasti käia ära Mamallapuram-is. Rahulikum ja odavam koht kui Goa. Vaata: http://en.wikipedia.org/wiki/Mahabalipuram

Kuidas Lufthansa lehel pileti kehtivust kontrollida?

Kui hakkan andmeid sisestama kas siis peab Travel Document kindlalt panema? Pass on vahetamisel.

Lufthansast saad oma piletite olemasolu kontrollida järgmiselt... www.lufthansa.com Lähed Lufthansa pealehele, edasi valid ülevalt valikute reast MY BOOKINGS siis BOOKING SUMMARY siis tuleb sulle lahti uus leht, selle lehe kerid allapoole ja seal on kaks kasti nimetusega RETRIEVE SINGLE BOOKING...sinna kastikesse kirjutad perekonnanime ja oma airticet24 poolt saadetud broneeringu koodi ja vajutad RETRIEVE BOOKING. Sealt näed oma nime ja kui järgmiseks vajutad PRINT ITINERARY siis tulevad kõik andmed sinu lennukohta välja. Soovitan kindlasti ka Lufthansa lehelt piletid välja printida ja lennujaamas endale ligi hoida :)

Uudi, mina ei lisanud sinna Travel Documenti, sest seda lahtrit ei olnud tärnikesega tähistatud. Igatahes piletid sain kätte ja keegi ei soovinud dokumendi andmeid saada :)

Tere

Uuriksin kahte teemat:

  • Broneerisime ära kaks inimest, saime piletid ja Lufthansa kodulehel on ka olemas kuid raha on kasseeritud ühe eest, millal see teine osa läheb? =)
  • kas peaks muretsema selle pärast et airticket24 ja Lufthansa e-ticket nr on veidike erinevad?!

Tere,

Kas keegi oskaks nõu anda, et kui võtaksin lennu ümberistumisega Chennais nii Goa-suunal kui tagasitulles, siis kas on võimalik hoopiski Chennais maha minna ning ka tagasi tulla Chennaist, kuigi tagasituleku reisi algus peaks olema Goas?

Või kui see oleks liiga keeruline, siis ehk saaks nii, et Indiasse lennates läheksin Chennais maha ning tagasisõitu Eestisse alustaksin ikkagi Goast? Tõenäoliselt oleks see võimalik ainult käsipagasiga?

Küsimus tekkis seetõttu, et olen Goas käinud, kuid Lõuna-Indias mitte ning see pakkumine siin töötab ainult Goa lõppsihtkohana valimisega.

Tere,

Mil on TÄPSELT sama teema üleval. Meie seltskonnat on ostetud piletid kokku seitsmele inimesele, erinevatel aegadel. Kaks inimest, kes ostsid pileti on sama teema ees. Lufthansas on nende nimed ja piletid täiesti üleval, kuid pangakontolt on broneeritud vaid ühe pileti raha. Võtsin ühendust Lufthansa kontaktnumbritel ja lasin selle pileti üle vaadata. Lufthansa esindaja kinnitas, et nende poolt on piletid väljastatud ja kõik on ok. Laiutasid vaid käsi ja ütlesid, et ei oska enam aidata, sest nemad ei näe takistusi miks need kaks inimest ei peaks lennata saama. Lufthansa ei osanud sellepeale muud öelda, kui vaid seda, et pretensioonide korral võtke ühendust nendel kontaktidel, kes pileteid vahendas, ehk siis airticket24.com kontaktnumril. Meie nüüd lihtsalt ootame ja vaatame mis edasi saab, lootuses, et siiski ka teise pileti raha arvelt maha võetakse. Kusjuures, kui palusin Lufthansa esindusel veelkord mulle piletite olemasolu kinnitus meilile saata, siis seda nemad ka tegid ja kõik oligi ok. Võimalik, et sellises situatsioonis ei ole muud öelda, kui, et Teil vedas topelt ja saategi ulmesoodsalt Indiasse lennata. Jõudu, jaksu ning kannatust igal juhul :) Ootame ja loodame !

Redisekast... Lennupiletitel on selgelt kirjas lennu tingimused. Kui sul on ostetud lend Tallinn-Goa-Tallinn ja samamoodi ka tagasi, siis reisimise üks tingimus oli ju see, et KÕIK lennud peavad olema läbitud. Vastasel juhul tühistatakse automaatselt KÕIK sinu ülejäänud lennud...ka koju tagasi sa enam sedasi lennata ei saa, sest piletid on tühistatud reisija puudumise tõttu. Nii, et....

Ostsime ka kaks piletit perioodile 14.03-28.03 ja billiti krediitkaardilt samuti ainult üks pilet ( nautke üle , mingi imelik summa ). Helistasin Lufthansasse ja seal confirmiti nende piletid ( makstud ja olemas ). Samuti saatis confirmationi emailile. Öeldi samas, et Jet Airways piletid on maksmata ( nende süsteemist vaadatuna ) ja tuleks üle kontrollida. Seega soovitan teistel sama teha.

Sai ka soetatud kolm piletit 12-28.03. Ostsin piletid ühekaupa, sest kui valisin korraga kolm piletit, siis tuli summa ~12EUR suurem. Oleks vist pidanud ikka korraga ostma.. järsku oleks ka ainult ühe pileti raha arvelt maha võetud :D

E-ticket'il on "check-in" rubriigis kirjas, et kui ei ilmu lennule, siis tühistatakse kõik ülejäänud lennud. Samas Lufthansa ja Jet Airways'i lendudel on erinevad reference koodid..

Kas kellelgi on õnnestunud Jet Airways lehelt kinnitust saada lennu kohta? Lufthansa'st sai selle kohe kätte.

Jet AirWays leht on megaaeglane ( serverid Indias ilmselt) aga kui seal reference koodi järgi kontrollida siis nätiab ainult "Confirmed".Rohkem nagu ei täpsusta. Õhtupoole ilmselt tuleks ikkagi helistada sinna, kuigi ega neil just väga palju kontaktivõimalusi pole. Ehk osakvad UK või USA reserveeringu numbrid natuke aidata.

Mina helistasin oma piletite kontrollimiseks Lufthansasse (kolm piletit) Lufthansa kinnitas, et nende poolt on kõik ok. Küsisin, kas näevad ka Jet Airwaysi pileteid, ütles, et näeb ja ka need on kinnitatud. Jet Airwaysi lehelt oma broneeringut kontrollida ei saanud just nimelt seetõttu, et leht on mega aeglane.

Näen ka nüüd Jet Airways lehelt kinnitust, kui valisin "PRN Status".. proovisin ennist "Manage Booking" kaudu aga see lõppes alati veateatega.

Sedasi saab nii mõnigi hinnaviga kiiremini parandatud, kui õhinaga kukutakse telefoninumbreid valima..

Mina sain ka vahepeal Lufthansaga suheldes meie seltskonna kõikide inimeste piletite kinnitused (kokku 7 inimest) ja samuti näen kõikide inimeste piletite kinnitusi Jet Airwaysi kodulehelt. Tundub, et kõik toimib.

Ostsin kahele ja samuti läks ühe raha maha. Aga kõik piletid näitab confirmed nii Lufthansas kui Jet Airwaysis. Ei tea, mis sellest teisest poolest siis saab… eks näis.

Tänud jagamast, maritelikene!

Veahinna puhul peaks kehtima vaikimisi reegel, et lennufirmasse ei helistata! Probleemide korral peaks esmalt kontakteeruma ikkagi broneerimissaidiga. E-ticket number peaks olema sama, broneerimiskoodid võivad olla erinevad. Ja mitteusaldusväärse mittekohaliku broneerimislehe asemel võiks samu lende küsida ka endale meelepärasest reisibüroost. Hind võib olla teenustasu võrra veidi kallim, kuid kaardimaksete jms probleemide korral on vähemalt olemas reaalsed inimesed, kelle juurde võib vajadusel jalgu trampima minna. Kindlasti soovitan mõned päevad enne reisi kontrollida üle lennuajad (bronnikoodiga peaks tõenäoliselt saama seda teha Checkmytripist). Isiklikult kogemus olemas, et online ostetud pileti lennuaja muudatusest ei teavitata.

Ka mina ostsin kaks piletit ning maha on läinud mingi kummaline 320€, mis pole ühe ega kahe pileti hind. Kontrollisin lufthansa lehel ning seal on kinnitus olemas. Jet Airways lehel aga ütleb "Processing Error Detected" ja seal ma justkui kinnitust ei saa. Kontrollisin ka checkmytrip leheküljelt seal näitab samuti kõiki lende. No igaljuhul minek on juba jaanuaris ja suur tänu postitajale. Loodame, et lendudega probleeme ei teki kellelgi! :)

Oleme ka kontrollinud igasuguseid erinevaid kohti, kus saab piletite broneerimist kontrollida ning kõik tundub OK olevat, täna isegi tuli kiri kus teavitati, et lennu aeg on muutunud!

Ostsin ka kaks piletit 14-28.03.2015 Goasse ja tundub nagu ok olevat! Tuli veel meilile kiri, et tagasi lennu aeg muutunud.

Meie lendude ajad on 18.02-04.03.2015 siiani pole mingit meili muutatustest tulnud, loodan, et kõik on ok. Kinnitused lennufirmade kodukatel olemas.

Meil samad kuupäevad Maritelikene :), kas teil kogu suurem grupp samal ajal?

Meid läheb siit kokku 6 reisijat :) Võta sa siis nüüd kinni, kas see on vähe või palju :)

Meil nüüd ka teine osa rahast maha läinud..

Eelmise kinnituseks , sain Airtickets24.com maili,et piletite väljastajaks on Jet Airways. We would like to inform you that your tickets have been issued under Jet Airways stock. In that case you need to visit the following website to be informed about your reservation: Samas mina ei saa ikka ise oma piletitega midagi teha,st. saan sisse selle PNR-ga kuid manage my bookingingi ei saa, vaatamata sellele,et olen üritanud kasutada igasuguseid reference koode. Ja info Lufthansa lehel püsib, et näidake kuidas kavatsete maksta.... Kontrollisin veel site Checkmytrip. India reisi kohta sain vastuseks. 8104 - We are unable to find this reservation number. Please check your entry and try again. Please note that not all reservations can be accessed via this service. (8104 - 1931). Samas kui muude vahendajate kaudu ostetud reisid ilmuvad kohe.

Minule annab "Manage Booking" vastuseks "Sorry, your booking cannot be located. Please re-enter the correct details". Sealt peaks saama muidu teha järgmisi operatsioone:

  • Retrieve and re-print your eTicket itinerary
  • Update your booking and APIS Information (Advance Passenger Information System)
  • Update meals
  • Update contact and frequent flyer number
  • Cancel & refund your booking(s)
  • Online Upgrade

Minuarust pole nendes valikutes midagi kriitilist, milleta lennule ei lastaks.

Mina näen Jet Airways lehel kõiki lende kinnitatud staatusega ja sama on Lufthansa lehel. Lufthansa koodiga on reisiplaan ka näha checkmytrip lehel.