Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Krabile al 448€
16. märts 2023 19:21
Krabi
Rannapuhkus

Rootsi reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Krabile on saadaval 448€ eest ning tegemist on otselenudega kahenädalaseks puhkuseks märtsi lõpus ja aprilli alguses. Stockholmi lendavad Tallinnast otse nii SAS kui Ryanair. Samuti saab Stockholmi näiteks Tallinki parvlaevaga.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud!

Toome allpool ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase puhkuse Krabil kätte vaid 730€ eest (per person). Hinnas sisalduvad lennupiletid Stockholmist ning suurepäraste reitingutega hotellituba.

HOTELLIPAKKUMISED KRABIL

Parima hinnaga hotellipakkumised Krabil ja mujal Tai Kuningriigis leiad üles majutushindade võrdlusportaalist Booking.com

Toome ka välja suurepäraste reitingute ja hinnaga hotellipakkumise veetmaks kahenädalane puhkus Krabil vahemikus 22.03-05.04 (sobivad lennupiletid vahemikus 21.03-05.04 leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast).

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Ao Nangi hotellis maksab kaheks nädalaks kokku vaid 563€ ehk 282€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID STOCKHOLMIST KRABILE

Stockholm-Krabi-Stockholm 448€

KAHENÄDALANE PUHKUS KRABIL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides kahenädalase puhkuse Ao Nangis algusega Stockholmist kätte alates 730€ eest!

HIND KOKKU 730€/per person reisides kahekesi.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased