Viimase hetke pakkumine! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Rhodosele al 75€
9. aug 2022 11:51

Hetkel on leitavad suurepärase hinnaga lennupiletid suveks otselendudele Helsingist Rhodosele. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid 75€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab augustis. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel. NB: skyscanner ei pruugi kuvada antud lennupileteid otsides mobiilist!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Rhodosel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Rhodosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Mõned näited saadaval olevatest majutuspakkumistest Momondo.ee otsingust sobivatel kuupäevadel:

LENNUPILETID OTSELENDUDELE HELSINGIST RHODOSELE

Helsingi-Rhodos-Helsingi alates 75€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased