Wizzairi otselennud: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gruusiasse alates 60€

Odavlennufirma Wizzair pakub hetkel veel väga hea hinnaga lennupileteid otselendudele Tallinnast Gruusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kutaisisse on saadaval alates 60€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab veebruaris-märtsis. Kui linnapuhkus Kutaisis huvi ei paku, siis tasub mõelda ka Kutaisist edasimineku peale mõnda suusakuurorti. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus:

HOTELLID GRUUSIAS

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee
Heade hinnangutega hotellide hinnad Kutaisis on vägagi soodsa hinnaga.

Toome ka näidispakkumise veetmaks Kutaisis pikk nädalavahetus. Valisime näidiskuupäevadeks 11.03-15.03 (lennupiletid hinnaga 86€ leiad SIIT)

Meie soovitus:

Otsi endale sobiv hotellipakkumine üles läbi alloleva otsingukasti:

LENNUPILETID TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn-Kutaisi-Tallinn alates 60€

NB: Skyscanneris esimesena kuvatud hind on ebakorrektne (kuvatud hind on tegelikust hinnast kõrgem). Kõik allolevad väljatoodud piletite hinnad on avaldamise hetkel Wizzairi poolt reaalselt pakutavad. Õige piletihind avaldub alles ostmise käigus peale skyscanneri edasisuunamist.

Reisikindlustus Swedbankist
Soovid muretult reisida? Swedbankist leiad kindlustused, millega võib kogu pere end reisil kindlalt tunda. Uuri rohkem: Swedbank.ee

Kindlustust pakub Swedbank Insurance AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu.