Austraalia Jaanuar 2018

Austraalia

Tereee! :)

Üsna palju liigub järjest noori Austraalia poole, kas kellelgi plaan ka näiteks 2018 jaanuar Austraalia poole liikuda... ? :) Olen mitmeid aastaid plaaninud Austraalia poole vaadata, kuid hirm üksi nii kaugele minna on alati võitu saanud. Seetõttu otsingi toredat reisikaalast kellega koos kohale lennata ning siis töö-ja elamispinda otsima hakata :) Kes soovib liituda? :) Ootan meeldivatelt, rõõmsameelsetelt ja seiklushimulistelt inimestelt kirju :)

Päikest, Gerli

Hei Gerli!

Lugesin su kuulutust ja minu plaanidega sobiks ideaalselt minna Austraaliasse. Olen päris palju üksinda reisinud, just Hispaania siseselt, aga nii kaugele, nagu Austraaliasse, ei tahaks päris üksi minna. Olen 20-aastane, sõbralik ja väga tahaksin proovida kuskil farmis tòötamist. Nii paljud ju kogu aeg lähevad, ja on rahul seal. Palun kirjuta, kui tekib huvi koos minna, mina oleksin väga hea meelega nõus minema :)

Hei, olen minemas Jaanuari lõpus Austraaliasse. Täpsemalt lähen 23 jaanuar soomest lennuki peale ja olen 24 jaanuar Brisbaneis. Võta julgelt ühendust kui veel reisikaaslast otsid.

Reisikaaslane olemas. :) Aitäh pakkumiste eest ! :)