Austria - Mayrhofen suusareis 4.03.2016 - 13.03.2016

Austria

Lähme juba viiendat aastat järjest Austria alpidesse suusatama. Sellega seoses otsime reisikaaslasi, kes tahaks meiega liituda. Info ja mäepiletite hinnad on siin: www.mayrhofen.at
Reisi kava:

  1. päev: reisi alustame Tallinnast suunaga Mayrhofeni poole. Ees ootab 2000km autoteid.
  2. päev: eelnevate aastate kogemus on näidanud, et jõuame sihtpunkti järgmisel päeval 3-4 aeg pärastlõunal. Seejärel majutusse registreerumine ja sisseseadmine.
    3 - 8 päev: hommikuti plaanis siis mäele minna. Kuna Mayrhofen hõlmab endas erinevaid suusakeskuseid, siis plaan on käia esimesed 3 päeva erinevates keskustes ja viimasel kolmel päeval siis vabalt valitud keskustes. Korraldame transfeeri hommikuti mäele ja õhtul tagasi. Loomulikult toimib ka skibus kohapeal, mis on juba mäepileti hinna sees. Ühel õhtul on plaan ka külastada kohalikku veekeskust.
  3. päev: Stardime hommikul 7-st, sest kuna laupäev on teadatuntud majutuse registreerimise ja välja registreerimise päev, siis mõistlik on hommikul vara startida vältimaks ummikuid. Plaan on külastada ka päevajooksul mõnda suuremat kaubanduskeskust kiirtee ääres.
  4. päev: Kogemuste põhjal jõuame sujuva sõitmisega Tallinnasse tagasi kella 3-4 aeg õhtul.

Millega sõidame? 9 kohaline Renault Trafic pikendatud kerega buss.
Reisi eesmärk? mõnus meeldejääv ja sportlik talvepuhkus uute reisikaaslastega.
Majutus: 4 * 2 kohalist tuba, köök, eluruum, 1 vannituba ja 2 wc-d. Asukoht on all orus, seega pikka sõitmist erinevatesse keskustesse ei ole. Apartmendis on olemas tasuta internet.

Reisi hind on 400 eurot. See sisaldab edasi-tagasi sõitmist, majutust koha peal ning kohapealseid sõite. Igasugused Skandinaavia ja Slovakkia mäed pole võrreldavad alpidega, kui suusareisile minna, siis tasub valida parim sihtkoht. Tuletan meelde, et Mayrhofenis on ka Euroopa kõige järsem hooldatud nõlv proffidele, Vans park trikitajatele ning ülipikad nõlvad niisama kulgejatele.

Kui tunned, et oled huvitatud, võta julgelt ühendust!
reimo.mannasoo@gmail.com
+372 5698 3903
Reimo

Tõstatan kuulutust. Paraku tulid väikesed ootamatused ette ja lükkasin reisi kuupäevi natuke hilisemaks. Reisi kuupäevad nüüd 3.03.2016 - 13.03.2016. Tundke huvi, vabu kohti veel on! :)