Ei tea kuhu, ei tea mil, aga tule kaasa!

Aasia
Austraalia ja Okeaania
Euroopa
Kesk-Ameerika
Lõuna-Ameerika
Põhja-Ameerika

Ma ei teagi, mida oma eluga teha. Eestis nagu hetkel pole otseselt midagi, mille jaoks siia jääda. Vanus on täitsa okei, võiks ju minna vaatama kuhugi laia maailma. Aga kuhu? Aussi? Euroopasse? Aasiasse? Ma ei tea!
Kui sul on hea idee, kuhu sammud seada ja mida teha 2017 aasta alguses, võta ühendust ja teeme plaane koos!

Hei.
Olen ka jõudnud siiamaani, kus võiks mõneks ajaks kuhugi mujale elama-reisima minna.
Mis mind meeletult tõmbab on USA. Ei tea miks. Huvitun ka muudest paikadest. Kuhugi paikseks päris jääda ei tahaks. Võiks kuskil kohal peal raha teenida ja edasi liikuda. Aga see on hetkel ainult helesinine unistus - reaalsus võib-olla midagi muud.
Võin aidata kaasa mõelda.

Vaata, v-o see huvitaks Sind!
Hei Estonian-Slovenian Friendshipi sõber, sulle kaks toredat suvist pakkumist!

10.august – 23.august on üks igati äge seltskond (vanus 40+) minemas Sloveeniasse. Mitte lihtsalt niisama külla vaid mägimatkale Volarje–Krn–Krn järv-Lepena ehk üks-kaks ööd mägedes, vähemalt 36 kilomeetrit, maksimaalne kõrgus 2254m. Peale antud mägimatka, on plaanis lühemad aktiivsed matkad, ikka Sloveenia mägises piirkonnas. Teine osa reisist möödub kas Sloveenia mererannikul või hoopis suuremates alpides. Hind on omaosalustasuga ehk reaalsed kulutused jagatakse osalejate vahel. Hetkel on reisiseltskonnast puudus üks või/ja kuni kolm mõnusat reisikaaslast.
Kui soovid kampa lüüa – kirjuta hiljemalt 10.veebruariks aadressile katrin@pullpunt.eu

Rahulikku, romantilist, lõõgastavat, harivat ja mitte niiväga sportlikku külaskäiku Sloveeniasse ootavad kaks toredat reisiseltsilist (naiste- ja meesterahvas, 40+, ei tunne teineteist) ning loodavad leida vähemalt 6 mõttekaaslast kellega suvine reis ette võtta. Periood: suvi 2017, reisipikkus mitte vähem kui 10 päeva. Hind omaosalustasuga ehk reaalsed kulutused jagatakse osalejate vahel. Samuti kui grupp on koos, saab ka vastavalt soovidele panna kokku reisikava.
Kui soovid kampa lüüa – kirjuta hiljemalt 10. veebruariks aadressile katrin@pullpunt.eu

Loore
Liitus 1 aasta tagasi