Spontaanselt reisile!

Olen 25a positiivne naisterahvas, kes tahaks näha tervet maailma.. :)
Hetkel igatsen kõige rohkem sooja päikese kätte - tahaks nii rannas vedeleda kui ringi rännata. Kahjuks pole aga seltsilist, kellega vähemalt majutustki jagada, ehk on keegi veel samasuguse probleemi käes vaevlemas?
Avatud erinevatele pakkumistele! Sihtkoha eelistust väga ei olegi ning ajaliselt mida kiiremini, seda parem. :)

Tere! Soovin ise lähematel päevadel startida samade eesmärkidega. Plaanin ca 2-ks nädalaks minna, praegu tundub, et Egiptusesse. Olen 45 a viisakas, karskete eluviisidega ja rõõmus meesterahvas. Kui vanus ei häiri, siis võime meilitsi edasi suhelda minu@post.com . Väga tore oleks reisikaaslane leida :-)

Ma plaanin minna Portugali nii apr lõpp-mai algus. Kui huvi, võime lähemalt mõelda. Mul poole kohaga sama mure. Tahaks aga ei ole kellega.

6 - 26 märts usa sama reisiga nii florida miami, key west , orlando jne ja ka new york 4 päeva lennupiletid kokku 600 eur hetkel

Hei! Kas juba käidud? Plaanin ise märtsi alguses circa 2 nädalaks aasiasse reisima minna, kaldun hetkel pigem Tai poole aga igati avatud ka muudele sihtkohtadele!

Hei! Soovin ka maailma näha! Mina mõtlen ka minna Aasiasse reisima, tahaks kindlasti minna Siem Reapi, kui kaua ma ikka Googlest pilte vaatan. :)

Tere,

Plaan minna Marokosse puhkama ja nautima õitsema hakkavat Aafrikat Kevades... Võtame grupi peale ilusa basseiniga villa looduses, samuti charterbussid ,et saaks ringi liikuda ja kultuuriga tutvuda. Kui huvi liituda, siis meil grupis veel mõned vabad kohad. Lennupiletid leiab ka päris hea hinnaga veel.

emaalinn@gmail.com meilile kirjutades, saab rohkem infot :)