Suusareis Austria, Kitzbühel 23.01.2015-01.02.2015

Austria

Järjekordselt oleme Austriasse suusareisi korraldamas. Otsime oma seltskonda kaaslasi. Seekord on minek Kitzbühelisse. Info ja piletite hinnad: http://www.kitzbuehel.com/en Reisi kava:

  1. päev: reisi alustame Tallinnast suunaga Kitzbüheli poole. Ees ootab 2100km autoteid.
  2. päev: eelnevate aastate kogemus on näidanud, et jõuame sihtpunkti järgmisel päeval 3–4 aeg pärastlõunal. Seejärel majutusse registreerumine ja sisseseadmine. 3 – 8 päev: hommikuti plaanis siis mäele minna. Kuna Kitzbühel hõlmab endas erinevaid suusakeskuseid, siis plaan on käia esimesed 4 päeva erinevates keskustes ja viimasel kahel päeval siis vabalt valitud keskustes. Korraldame transfeeri hommikuti mäele ja õhtul tagasi. Loomulikult toimib ka skibus kohapeal, mis on juba mäepileti hinna sees. Ühel õhtul on plaan ka külastada kohalikku veekeskust.
  3. päev: Stardime hommikul 7-st, sest kuna laupäev on teadatuntud majutuse registreerimise ja välja registreerimise päev, siis mõistlik on hommikul vara startida vältimaks ummikuid. Plaan on külastada ka päevajooksul mõnda suuremat kaubanduskeskust kiirtee ääres.
  4. päev: Kogemuste põhjal jõuame sujuva sõitmisega Tallinnasse tagasi kella 3–4 aeg õhtul. Millega sõidame? 9 kohaline Renault Trafic 2014 aasta pikendatud kerega buss. Reisi eesmärk? mõnus meeldejääv ja sportlik talvepuhkus uute reisikaaslastega. Majutus: 4 * 2 kohalist tuba, köök, eluruum, 1 vannituba ja 2 wc-d Reisi hind on 400 eurot. See sisaldab edasi-tagasi sõitmist ning majutust kohapeal. Kui tunned, et oled huvitatud, võta julgelt ühendust! Hetkel vabu kohti kolm. reimo.mannasoo@gmail.com +372 5698 3903 Reimo

Üks viimane koht veel vaba. Kiirustage! :)