Ükskõik kuhu

Otsin reisikaaslast või vaba koha olemasolul liituks mõne seltskonnaga.
Sihtkoht ei ole oluline, eelistaks soojemaid kohti Aasia pool. Ei ei ütle ühelegi heale mõttele.
Millal ja kui kauaks ei ole ka eriti oluline, mida varem ja kauemaks, seda parem. Märtsi teisest poolest alates.

Kuna alkoholi ei tarvita ja pidutseja ei ole, siis igasugused pidutsemise kohad huvi ei paku. Eelistan pigem vaiksemaid kohti, loodust ja omal käel ringi liikuda. Hotelli basseini ääres istumine jätab külmaks, aga ei ütle ära võimalusest mõne aja mõnes kenas rannas vedeleda. Luksust taga ei aja ja seljakotiga ringi rändamine on eelistatud. Mugava voodi ja korralikku pesemisvõimaluse vastu pole samas midagi.

Vahet pole, kas on ebamäärane soov või juba konkreetne plaan olemas, saada sõnum ja arutame edasi.

Selleks korraks reisiseltskond leitud.

Kui on plaane suveks, nii umbes augustist alates, siis kirjutada võib ikka, see kuulutus ei aegu.

15.juuli – 23.juuli sõidab Sloveeniasse grupp huvilisi (vanuses 40+) kelle eesmärk on puhata, nautida, kogeda ehedat Sloveeniat. On teada, et iga väljasõit eeldab raha, seega arvesta omaosalustasuga: see tähendab, et kannad oma osa majutuse, kütuse, vinjettide, meelelahutuse jm eest. Väikebussiga on väljasõit Tallinnast 15.juuli varahommikul ja lõpp-peatus samuti Tallinnas, hilisõhtul/öösel. Kõik ööd puhkame voodites, hommikusöögid olemas. Kaasa vaja võtta hea tuju ja huumor! Kui sooviksid meiega ühineda, kirjutage Eesti-Sloveenia sõprusklubi aadressil pullpunt@pullpunt.eu ning kontaktid edastatakse. Hetkel on vaba 2 kohta! Ja kuupäevi saame veidi nihutada! Kindlasti korraldame ka kohtumise, et saaksime kõik tuttavaks!

Sellel aastal puhkame Sloveenias! Grupp huvilisi

Tänan pakkumise eest, aga selle jätan vahele.

Nii tore, et uute postituste peale ühtegi märguannet ei tule. Kui keegi seda lugema juhtub, siis on kuulutus veel aktuaalne, aga tasub sõnum saata.