Vabatahtlikuks

Tere! :) Käisin eelmine aasta Austraalias ning nüüd olen juba aastake jälle Eestis olnud ning tahaks midagi muud jälle... see reisihimu ikka on nii suur, mis teha. Viimasel ajal olen mõelnud, et võiks vabatahtlikuks minna, see oleks kindlasti ülilahe kogemus. Paar päeva tagasi leidsin netist sellise lehe - http://www.workaway.info/ Seal on palju kuulutusi erinevatest riikidest üle maailma, kus kutsutakse abistama igapäevaselt näiteks kuhugi hobusefarmi või viinamarjaistandusse vms kas siis pikemaks või lühemaks ajaks. Põhimõte seisneb selles, et lähed kellelegi appi ja vastutasuks saad nende juures tasuta elada. See tundub mulle väga huvitav ning tahaksin väga minna, aga mõtlesin, et oleks tore, kui mul oleks tore reisikaaslane.

Kui oled huvitatud minuga kaasa tulemisest, siis anna aga julgelt teada :) Ise olen 23 aastane neiu ning mulle pole oluline, oled sa noormees või neiu, peaasi, et meil lõbus oleks :P

Sihtkohta ma pole veel välja valinud, kõik pakkumised tunduvad huvitavad

Hei Kristi,

Väga vahva algatus! Ka minul on meeletu reisituhin hetkel peal ning töö vabatahtlikuna oleks kindlasti huvitav. Tuleksin kindlasti kaasa, kui oleks võimalik elada-töötada 2-3 nädalat, kauemaks on mul keeruline töölt ära saada.

Ka minu eesmärk oleks lõbutseda ja elu nautida lisaks tööle! :)

Ahvatlevad sihtkohad oleksid Prantsusmaa, Itaalia vms

Lähme! :)

Tere Kristi!

See on tõesti väga vahva algatus, ka ise uurisin mõned päevad tagasi seda lehekülge. Olen ka mõelnud vabatahtlikuks minemisest ja praegu on ka minul suur soov kusagil ringi seigelda. Tuleksin meeleldi kaasa, hetkel ei ole mingeid piiranguid ka sellega seoses. Koos on alati lõbusam!

Tere!

Minul on kindel plaan minna hiljemalt mais workaway kaudu Hispaaniasse vabatahtlikuna elama-töötama. Konkreetset töökohta veel paigas ei ole, ent tegelen sellega. Sihtkohaks olen valinud Andaluusia (täpsemat paika ma hetkel veel ei tea) ning sooviksin ära olla võimalikult kaua :) Juhul, kui kedagi huvitab samuti Hispaania, oleks meeldiv, kui saaks Eestist koos kasvõi lennukile astuda ning siis näiteks igaüks oma teed minna olenevalt sellest, kuhu keegi edasi minna soovib.

Päikest!