Kampaaniahinnad soojendatud basseiniga 5* perehotellidesse Türgis!

Hetkel on saadaval erihinnaga reisipaketid viimaste aastate peredega reisijate vaieldamatult lemmikuimatesse hotellidesse. Suurepärase hinnaga Premium UAI (ultra all-inclusive) paketid on saadaval 6 kuni 10 päevastele reisidele nii kevadel kui ka sügisel. Kui otsid perepuhkuseks väga hea kvaliteediga rannaäärset hotelli millel on basseinis ka soojendus kevadel ning sügisel, siis viska nendele pakkumistele AKKA hotelliketti kuuluvatesse 5* hotellidele pilk peale. Reisipaketid leiad üles TEZ Touri pakkumiste lehelt

Hinnad näiteks reisides kahe lapsega (vanuses 2a ning 7a) on hind per person nädalaks ajaks alates 840€, 10 ööd alates 1003€. Saadaval on ka mitu erineva kategooria peretuba. Hinnad on vastavalt nõudlusele pidevas muutuses ning võivad muutuda.

NB! Üksikud kohad on olemas ka puhkuseks kevadisel või sügisesel koolivaheajal Vahemere äärses Türgis!

Valikus on kaks AKKA hotelliketti kuuluvat hotelli AKKA ALINDA ja AKKA ANTEDON

NÄIDISKUUPÄEVAD

Puhkusereisid algusega Tallinnast on võimalik teha 3-4x nädalas. Toome välja mõned näidiskuupäevad. Vaata pakkumist TEZ Tour.ee

AKKA ALINDA *****

Hubases paigas – Kirişi külas. Ilusa haljastusega hotelliala, lai valik meelelahutust. Sobib perepuhkuseks.Tripadvisori reiting on sellel hotellil 4.5 ning Bookingus 8.7. Eriti kiidetakse hinnangutes just asukohta mere ääres ning tegevusi lastele.

Vaata lisainfot AKKA ALINDA hotelli kohta SIIT

50 sekundiline tiiser hotellist on leitav YouTubest

AKKA ANTEDON *****

Avara ja haljastatud hotellialaga hotell. Kaasaegses stiilis numbritoad. Hotell pakub ka mitmetoalisi numbritube, mis sobivad perepuhkuseks koos lastega. Hotellis tegutseb miniklubi erinevas vanuses lastele, lastele on pakkumisel erimenüü alusel valmistatud toit, veepark, erinevad basseinid. Sobib perepuhkuseks koos lastega.

Tripadvisori reiting on sellel hotellil 4.5 ning Bookingus 8.8.

Vaata lisainfot AKKA ANTENDON hotelli kohta SIIT

Minutiline tiiser hotellist on leitav Youtubest:

TEZ Tour
Selle artikli sisu toimetavad Trip.ee koostööpartnerid.
Lennupakkumised
Foorum