Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?

Iga reis on nagu pidu – täis avastusi, muljeid ja energiat. Kas sa ei sooviks, et need hetked kunagi ei lõppeks?
Uuringud on näidanud, et meeldivaid asju vaadates me naeratame. Tihti alateadlikult. See juhtub ka reisil olles, jäädvustades kauneid hetki, pildistades neid telefoniga. Aga siis, igapäevaellu naastes mälestused tuhmuvad. Mõnikord juhtub nii, et pildid telefonist või arvutist pöördumatult kaovad kui seade kaob või läheb rikki.

Fotoraamatu maagia

Neile, kes soovivad mälestusi käegakatsutaval kujul säilitada, on põnev lahendus fotoalbumi loomine. Ja põhjusega – albumit on mugav külalistele näidata ja see on suurepärane võimalus säilitada fotod endale ja tulevastele põlvedele. Tehnoloogia arenedes on aga muutunud ka selle valdkonna trendid – mitte ainult traditsioonilised fotoalbumid kleebitud fotodega, vaid on palju mugavam ja soodsam lahendus – kõvakaanelised liimköidetud fotoraamatud.

Fotoraamat kogub maailmas populaarsust, sest on lihtne, isikupärane ja kestab aastasadu. Samuti on fotoraamatu koostamine põnev tegevus, mille tulemusena valmib meistriteos, mida on mõnus isekeskis sirvida või lähedastele kinkida. Et fotoraamatute koostamine oleks võimalikult lihtne ja kiire, tuleb appi meie oma Eesti inimeste poolt loodud mälestuste salvestamise süsteem– fotoraamatute platvorm PrintMeEasy.com. Tänu sellele võib igaüks luua ainulaadse ja personaalse fotoraamatu.

Lihtne viis mälestuste säilitamiseks

Et naeratus püsiks näol ka peale puhkust, piisab mõnest lihtsast sammust. Siin on juhised:

  1. Vaata oma reisipilte uuesti ja vali kõige väärtuslikumad hetked, mis panevad sind naeratama.

  2. Mine PrintMeEasy.com – suurepärane koht, kus saad digifotod muuta kauniks raamatukujuliseks mälestusteks.

  3. Leheküljel "Fotoraamatud" vali "Loo fotoraamat".

  4. Loo oma imeline fotoraamat reisist lihtsalt, kiirelt ja lõbusalt. Fotoraamatu koostamiseks vali fotod oma nutiseadmest või arvutist

  5. Telli fotoraamat. Kasuta maksmisel koodi TRIPPME22, et saada trip.ee sõprade eksklusiivne 22% soodustus!

  6. Sirvi oma kaunist fotoraamatut ja meenuta neid rõõmsaid hetki ikka uuesti ja uuesti.

  7. Mine uuesti reisile!

Fotoraamatu kvaliteet

Peale fotoraamatu hea välimuse on tähtis ka selle vastupidavus ja kasutusiga. Seetõttu kasutakse trükkimisel kõrgtehnoloogilist trükitehnikat ja iga PrintMeEasy fotoraamat läbib detailse kvaliteedikontrolli. Fotoraamatu loomisel saab valida erinevaid mõõtu ja köitmisviisi.

Loomisrõõmu suurendavad kaunis kinkepakend ja boonused.

Sinu fotod räägivad sinu lugu. PrintMeEasy fotoraamatud aitavad sul oma lugu jutustada!

PrintMeEasy
Selle artikli sisu toimetavad Trip.ee koostööpartnerid.
Lennupakkumised
Foorum