Mis on Airalo eSIM?

Reisimine on kahtlemata üks põnevamaid viise maailma avastamiseks. Uute kultuuride kogemine, kaunite paikade külastamine ja seikluste nautimine on reisimise võludeks. Kuid üks väljakutseid, millega paljud reisijad kokku puutuvad, on väljaspoole Euroopa Liitu reisimisel mobiilside teenuste kasutamine.

Kuigi kohaliku SIM-kaardi saab enamasti osta lennujaamast, on telefonides tavaliselt vaid üks SIM-kaardi pesa. Õnneks on tehnoloogia arenenud ning tänapäeval saame kasutada kohalikku mobiilsidevõrku ilma vajaduseta hankida mitmeid erinevaid SIM-kaarte. Tegemist on mugavaima lahendusega omada internetti oma telefonis ilma, et peaks jagelema erinevate SIM kaartidega.

Tutvustame siinkohal maailma esimest eSIM poodi Airalot, kust on võimalik hankida kõik vajalikud eSIM-kaardid (digitaalsed SIM kaardid).

Mis on eSIM?

eSIM on elektrooniline SIM-kaart, mis võimaldab teil seadmesse salvestada mitu mobiilsideoperaatorit. Selle aktiveerimiseks ja haldamiseks ei ole vaja füüsilist SIM-kaarti. Airalos on võimalik valida erinevate eSIM-pakkujate hulgast ja soetada nende pakutav otse oma mobiiltelefoni. Kokku on Airalos olemas üle 200 erineva riigi eSIM-kaardid ning lisaks kasutamisamugavusele on hinnad tihtipeale soodsamad kui kohapealt füüsilise SIM kaardi hankides. Lisaks üksikutele sihtkohtadele on olemas ka regionaalsed (ala Aasia) ja globaalsed paketid (85 riiki).

Kuidas Airalo eSIM tööle saada?

  • Mine Airalo.com
  • Loo kasutajakonto
  • Lae alla Airalo rakendus
  • Vali endale sobiv sihtkoht ja andmemaht
  • Maksa (koodiga ... saad 10% soodsamalt!)
  • Skänni QR kood ja installeeri eSIM
  • Aktiveeri

Sooduskoodiga trip.ee saad mobiilside 10% soodsamalt!

Mida teha, kui ei saa tekib probleem ühendusega?

Kui sul tekib probleeme Airalo eSIMi aktiveerimisega, siis võta ühendust kasutajatoega, kes on saadaval 24/7 ning nad vastavad ning lahendavad su probleemid koheselt.

Mõningad hinnanäited:

Airalo
Selle artikli sisu toimetavad Trip.ee koostööpartnerid.
Lennupakkumised
Foorum