Valmistu ootamatusteks!

Pole midagi teha, Murphy seadused kipuvad ellu rakenduma ja nii ka see, et mida hoolsamalt oled läbi mõelnud võimalikud juhtumid, mis võiks segada sinu ideaalset puhkust, seda suurem on tõenäosus, et puhkus möödub muretult. Seepärast on juba suve alguses mõistlik valmis komplekteerida reisiapteek, mida on lihtne kaasa haarata matkale, suvilasse või ka kaugematele reisidele. Kui puhkus viib kuhugi, kuhu minnakse lennukiga, siis tasub vaid silmas pidada, et üle 100ml pudelid tasub reisiapteeki lisada Lennujaama apteegist.

Ennetab päikesepõletuse teket. Kreemita mitu korda päevas. Kui armastad ujumas käia, siis vali kreem, mis on ka veekindel. Püsimatutel lastel on mugavaks lahenduseks aerosooliga pihustatavad vahendid.

Taastab ja niisutab päikesepõletusest kahju saanud nahka ning leevendab valu. Nii lastele kui täiskasvanutele on heaks valikuks naturaalsed aaloe geelid, mis on lisaaineteta ja ei ummista poore.

Antiseptiline sprei, plaaster ja side igaks ootamatuks olukorraks.

Peletab eemale sääsed ja puugid. Lastel sääskede peletamiseks vali kindlasti toode, mis on sobilik lapse nahale pihustamiseks. Kui reisid kaugemale, siis pane tähele, et vahend hoiaks eemale ka troopilised sääsed.

Suurema turse ja valu vältimiseks või leevendamiseks on abi külmakompressist, külmageelist või mentooli baasil kreemidest. Väikelastega pered võiksid eelistada alkoholivaba antiseptikut, mis ei kipita.

Aitab leevendada sügelust ja ärritust, mis on tekitatud õietolmust või putukate hammustusest.

Seedeensüümid, gaasidevastased ja maksa toetavad preparaadid seedevaevuste leevendamiseks.

Ennetab villide teket pikkadel jalutuskäikudel ja hoiab ära suuremad nahakahjustused, kui vill juba tekkinud.

P.S Reisides Euroopa Liidust välja, saavad ka Eesti kodanikud Tallinna Lennujaama Südameapteegist kõik ilu- ja tervisekaubad tax free, ehk 20% soodsamalt.

Telli kõik vajalik kiiresti ja lihtsalt koju või suvilasse Südameapteegist.

Südameapteek
Selle artikli sisu toimetavad Trip.ee koostööpartnerid.
Lennupakkumised
Foorum