admin

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 23 aastat tagasi

191 meeldimist
167 postitust
13034 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kirjutan juurde ka môned retkede hinnad: Kairo (1päev) 55$, Kairo (2päeva) 100$,Kairo (lennukiga 1päev) 190$, Luxor (1päev) 50$, safariretked alates 15$-25$ (erinevad paketid, oleneb siis kas ainult atv, bagi, dziipidega jne.), ElGouna 25$, Giftuni saareretk 15$, Paradiisisaar 25$, Sindbad Submarines (allveelaev, mis laskuub 22m sügavusele – tutvumine veealuse maailmaga, korallid, imelised kalad … – olen käinud, lahe!), 45$, Sea Scope Submarine (laeva alumisel korrrusel akendest vt. veemaailma – kah varjant, aga mitte nii pônev …) 25$, klaaspôhjaga laevuke 15$, 1001 ööd 25$, Niiluse kruiis 200$, türgi saun 30$, delfinaarium 25$, Hurghada linnakeskursioon 10$ Vôite ka helistada +201122227277 (Ahmed) www.ramashkahurghada.com

Kirjutan juurde ka môned retkede hinnad: Kairo (1päev) 55$, Kairo (2päeva) 100$,Kairo (lennukiga 1päev) 190$, Luxor (1päev) 50$, safariretked alates 15$-25$ (erinevad paketid, oleneb siis kas ainult atv, bagi, dziipidega jne.), ElGouna 25$, Giftuni saareretk 15$, Paradiisisaar 25$, Sindbad Submarines (allveelaev, mis laskuub 22m sügavusele – tutvumine veealuse maailmaga, korallid, imelised kalad … – olen käinud, lahe!), 45$, Sea Scope Submarine (laeva alumisel korrrusel akendest vt. veemaailma – kah varjant, aga mitte nii pônev …) 25$, klaaspôhjaga laevuke 15$, 1001 ööd 25$, Niiluse kruiis 200$, türgi saun 30$, delfinaarium 25$, Hurghada linnakeskursioon 10$ Vôite ka helistada +201122227277 (Ahmed) www.ramashkahurghada.com

Remember you come here having already understood the necessity of struggling with yourself — only with yourself. Therefore thank everyone who gives you the opportunity. - Paramount Song

Aeroflot peatas alates 12.novembrist Tez Tourile lennupiletite müümise kuna võlgnevus on ca.500000 eurot.Tez Touri peadirektor ütles,et võlgnevust ei ole.

Kas Superrich Thailandi lingile klikkimine käib ülejõu?

Mida teevad eestlased paremini kui www.cheapvietnamvisa.net ,et maksta 18 USD vs.8 USD? No offence.

Oleks võinud enne kirjutamist Budapesti metroo kaarti vaadata,kui ise ainult Pesti pool sõitnud.

Luxexpress.ee või Simpleexpress.pl sisesta kood pragueweb.Varssavi-Praha 10,80€ Tallinn-Varssavi soodsaim hind oli 35€.

Oookei marti, ehk siis defineerid selle lubatust suurema pudeli arvestades ka sisu. Ehk siis lõhnapudel mahtuvusega 150 ml ja sisu 10 ml ning samas kotis tühi pudel mahtuvusega 500 ml. Ehk 10 ml vedelikku on üliohtlik teema.... ? Kiunu puhul võid enda suunas kiigata.

Norsu... Seekord olen sinuga tõesti päri... Tiba ajas keema see, et lennates Eestisse polnud probla, aga lahkudes oldi nagu põõsastes mendid... Ehk ei mingit loogikat. Ja sa võid mind hiljem kiruda palju tahad, aga mul oli ülimalt hea meel lahkuda kiirelt ... Lennujaamast oleks ma saanud osta sama sinuga ja täis pudeli, no problem... Ost sai tehtud siiski Barcas.

Samas TLL ei teinud välja tühjast 500 ml pudelist... Ja pidast jubeduseks 150 ml pudelit, kus oli sees 10 ml... Sry aga ma ei saa loogikast aru. .. Äkki keegi selgitab ? Muidu jääb mulje, et BCN ja BGY on jube ebaturvalised ja sealtkaudu on maruohtlik lennata...

TLL lennujaamas oli paar nädalat tagasi siiani mind kummastav juhtum. Lendasin nädal enne Barca El Prat läbi Bergamo Tallinnasse sama koti sisuga , ei mingit probleemi. TLL s aga vaadati mu lõhnapudelit, mille mahuks oli 150 ml, kuid sisu ca 10 ml ja käsri sellest loobuda. Kui ütlesin, et reisisin täpselt sama varustusega ja lõhna pigem vähenenud ning ei mingit probleemi, siis oli vastus a la, et nende kontroll on ikka tasemel. Elik, enne turvakat võib TLL alati pakkuda üllatusi...

PS! Annan igaks juhuks just meenunud lisainfot võimaliku lennu planeerimisel. Kui peaksite lende planeerima Brasiilia lipukandja TAM Airlines'iga, siis tasub kindlasti tähele panna, et homsest, ehk 31. märtsist lahkub TAM Star Alliance'ist, liitudes Oneworldi punktiprogrammiga.

janekkroon007@gmail.com

Kahjuks siitpoolt Riost vaadatuna hetkeolukord palju ei luba, kuna hotellid on enamasti üle broneeritud ja öö hind on kerkinud lakke pea igal vabal ruutmeetril. Rio oli juba eelmisel aastal maailma kalleima hotelliöö hinnaga sihtpunkt ja jalgpalli maailmameistrivõistluste olukorras kasutavad kõik teenusepakkujad võimalust viimse piirini ära. Kui teil ei õnnestu enam vaba hotellituba leida, siis soovitan alternatiivina otsida lühiajalisi rendikortereid, kahele inimesele piisab juba ka stuudiokorterist, mille hinnad võivad veel veidi soodsamaks osutuda. Olen soovitamiseks uurinud Airbnb kahe magamistoaga Copacabana korterite hindu kaheks nädalaks sel perioodil ja hinnad küündivad ka väga keskpäraste korterite puhul selleks perioodiks juba 8000 euroni.

Reastan kirjutise alla võimalikud otsingukohad, nendest esimese, Airbnb puhul tasub kindlasti tähele panna, et perioodi otsingusse sisestamisel nähtavate korterite hinnad ei vasta sellele, mida nende eest tegelikult sel perioodil küsitakse. Tegin portaalile ka sellekohase märkuse, kuid olukord pole lahenenud. Seega peate portaali kaudu iga pakkujaga ühendust võtma. Teise lingina soovitan vaadata siinset craigslisti, kus tube ja kortereid pakuvad enamasti eraomanikud ning kolmandaks sama tüüpi pakkuja easyquarto, mis nõuab konto tegemist, kuid viib samuti kokku otsijad ja pakkujad.

Lisaks ilmselt kalleimatele rannarajoonidele soovitan otsida võimalusi ka Botafogosse, Flamengosse, Largo do Machadosse, Catetesse, Gloriasse, Santa Teresasse ja Centrosse. Piirkonnad on reastatud Copacabanalt Centro suunas ja on kõik ühendatud metrooga, mis muudab liikumise efektiivseks nii randade kui jalgpallistaadioni suunas. Metroo on kindlasti nii tavapärase ja eriti selle perioodi efektiivseim liikumisvahend, sest hetkeolukord ähvardab maapealset liiklust kaosega, mis juba võimust on võtmas.

  1. www.airbnb.com

  2. http://rio.en.craigslist.org/apa/ 2.2 http://rio.en.craigslist.org/search/roo?query=+ 2.3 http://rio.en.craigslist.org/vac/

  3. http://www.easyquarto.com.br/

TAP Portugal on mitmekordne lennundusauhindade võitja, nende seas üle-eelmise aasta Euroopa parima lennufirma tiitel ja rohked auhinnad maailma lennuühenduste kategoorias Aafrika ja Lõuna-Ameerika suunal.Seega saab pigem tegu olema naudingu kui kahetsusega.

http://www.worldtravelawards.com/profile-8070-tap-portugal

http://www.tapportugal.com/PressRelease/en/tap-wins-best-airline-in-europe-award-in-los-angeles--and-worlds-leading-airline-to-south-america-in-new-delhi-

Guatemala City on turvaline, ka pimedas. Vabalt võib jalutada. Kaks piirkonda, kuhu ei soovitata minna, on Zona 3 ja Zona 18. Kuna seljakotireisi ei harrasta, siis ei oska nendel teemadel aidata. GC lennujaamast on tasuta transfer teatud hotellidesse. Rendiauto on mõistliku hinnaga, kütus odav, söök-jook maitsev ning hind odavam kui meil. Tänaval pakutavat sööki ei maitsnud. Ja kõige olulisem: ainult USD kaasa ning maksta kaardiga kui sularaha napib. Eurodega ei ole seal midagi teha.

Lugupeetud Rio de Janeirosse saabujad!

Olen mitmete aastate jooksul Rios elamise ja reisimise järel siin taas pikemaks ajaks paikseks jäänud ning pakun siiasaabujatele võimalust eesti-inglise- ja rootsikeelseks linnaavastamiseks. Eelistan tutvustada just piirkondi, mis tavapäraste Suhkrumäe ja Lunastaja Kristuse horisondi taha jäävad. Seega pakun võimalust sobivas pikkuses ning paindlikuks tutvustavaks jalutuseks just neile, kes otsivad pisut autentsemat ja ajaloolisemat Rio avastamist privaatsemal ja personaalsemal moel. Kohaliku elaniku perspektiiv Riole võimaldab mul püsida ka mõistuspärases kokkuleppes hindade suhtes, mis hotellidest või turismibüroodest ostetuna teenuse kvaliteeti arvestades igasuguseid kõlblikke piire ületavad. Seega on kogu eelmainitu kokkuleppeline nii teile sobiva aja, huvivaldkonna ja hinna suhtes. Võtke minuga lahkesti ühendust kirja teel, aadressil janekkroon007@gmail.com

Pole olemas halba ilma, on vaid ebasobiv riietus ))) no aga öödeks lubab ka ca 14 sooja.. On see külm või ei, see juba suhteline..

Orgiva kandis nähtud tehtud, mulle meeldis, sai seal natuke ka elatud. Mingil hetkel ka tagasi vaatama kas vanu tuttavaid ka veel kohal.

Tasuks ringi vaadata ka Bergamos. Seal üle paari tunni ei kulu, aga tõus linna kõrgemasse ossa tasub end vast ära.

Siinset turgu valitseb kohaliku kiirtoidu kett Bob's Burgers, kelle hinnad on rahvusvahelistest kiirtoidukettidest soodsamad, eile hakkas näiteks jalutades silma selle nädala pakkumine, kus igaks päevaks on neil eriburger hinnaga 6 reaali, ehk siis umbes 1,85 eurot. Karastusjoogid on odavad, kuna tänavamüük pole suuresti reguleeritud ja Cocaostu võib teha pea igal kümnendal sammul, samuti ka tänavasöök, mida umbes samal sagedusel soetada saab.

Restorani külastades tasub silmas pidada, et enamik portsjone on mõeldud kahele, külastan tihti ühte restorani, kus kaheinimese portsjonist, hinnaga 45 reaali jagub isegi kolmele. Enamasti on portsjoni jaguvus ka menüüdes ära toodud, kuid tasub alati arvestada, et praed on pigem oodatust suuremad kui väiksemad. Üksinda söömas käies on pea lootusetu ühe inimese portsjonigagi hakkama saada. Toidukohtade hinnad varieeruvad muidugi ka piirkonniti, muutudes kalleimateks Copa ja Ipa rannajoonel. Lühiajalises rendikorteris elamise korral soovitan vaadata mu samas laviinis turgude ja mõne söögikoha kohta tehtud postitust.

Korteri broneerimisel tasuks vaadata vana head Airbnb.com-i. Kohalikud on selle süsteemi üsna kenasti omaks võtnud ja sealne pakkumine katab kõiki perspektiivseid rajoone ja korteritüüpe. Lisaks annab kindlust nimetatud saidi usaldusväärsus ja rahvusvahelisus. Ühistranspordi hinnad on bussi puhul 3 reaali ja metroo puhul 3.20. Võimalusel soovitan korteri otsida metroopeatuse vahetuslähedusse, tagades kiire ja efektiivse liikumise aegadel, kui linna sõiduteed umbe lähevad ja muidu kiirest sõidust tunde kestev lõksusolek saab.

janekkroon007@gmail.com

Mõnel maakeral on pidevalt justkui häda peal. Ma sain just LOLL tiitli, kuna inimene ei uskunud mu lugu NIE saamisest Hispaanias, aga sellest juba teises postituses.)))

Kontaktid idast ja mitte ainult www.mamba.ru . Nii mõnigi leidnud sealt keda otsinud. Boonuseks ka see, et keskond on tasuta. Gloobus, igal inimesel vabadus nimetada end selleks kelleks soovib.. On seal vahet ?