Ip

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma M26 ja intsu1@hotmail.com ühtlasi ka msn.

Ei bronnindki kuna siiani ei ole kedagi kellega minna. Vahepeal mõtlesin, et lähen üksi, aga siis matsin selle mõtte maha, kuna lihtsam oleks ikka seltskonnaga. Aga mul oleks hea minna nii, et kuu esimesed 2 nädalat oleks Eestis, siis saaksin kindla koguse tööd ära teha, et mu asendaja minu puhkuse ajal ennast ära ei peaks tapma ;)

Mis hinnaga said ja mis kuupäevadeks?

Enam ei ole jah, aga on tekkinud 9800 maksvad piletid, mis on kah ju tegelikult soodsad. Ega kellelgi novembris seltskonda juurde pole vaja? Ise tahaks minna, aga päris üksi ei viitsi(üks nagu oleks "tulija", aga seltsis oleks ju segasem). Ise vaatasin 17 nov minek ja tulek kas siis 6 või 11 dets, miks mitte ka 14.

Tundib, et odavad on otsas, jägi jäänd need 12 000 -esed :( Või ei suutnud mina enam leida.

Veel on jah pileteid. Ma siin ootan, et saaksin vastuse kas puhkuse saan 3-eks nädalaks ja kas ka reisikaaslase saab, kuna üksi ei viitsi eriti minna, ning siis kui veel pileteid on siis läheb ostuks. Ning siis plaani pidama, et kuhu BKK edasi minna.

Sai siin ise mingid aastad tagasi tehtud nii, et sõitsime Eismale, siis suundusime Ida poole niivisi, et võimalukult ranna ääres. Kui jäi mingi vaatamisväärsus, siis sai need ka ära külastatud. Öömisime Ontika pankrannikul telkidega, nii et 20m ja oleks alla kukkund :D

aga madle-helena jutule lisaks: Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseum. Oru park, Miks mitte Narva ja siis sealt allapoole Lõnasse minema.

Jah, nii ta tundub olevat, et kui oled turist, siis saad pügada. Ise sai käidud suvel Lätis, küsisime hotellist, et kui palju vanalinna sõit maksma lähe, ning saime vastuse, et umbes 4-5 kohalikku, aga võeti 8. Alguses rääkisime taksojuhiga inglise keeles, ning kui vene keeles rääkima hakkasime siis oli tüüp üllatund ja sai meist kohe aru, et tahtsime maha minna. Seega tundub, et kui vene keelt oskad siis kasuta seda.