marili

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Süüa saab nii restoranis kui ka basseini ääres ! Restoranis sooja sööki 3 x päevas , basseini ääres antakse kergemaid suupisteid ,salateid, pitsat, friikartuleid, küpsiseid, pirukaid ja kooke. Arvan et te nälga ei jää! Alkohoolseid jooke saab basseini baarist ja võib koos joogiga ka randa minna.Vesi ei maksa hotellis midagi, pudelivett saate ainult restoranist, kuid nii rannas kui ka baarides on vee ja mahla automaadid !

Viibisin selles hotellis mai lõpus ! Muidu normaalne hotell kui jätta välja pisiasjad! Kohe alguses soovitan üle vaadata toa mis teile antakse, st. tuleks vaadata et tuba ei jääks 1 või 2 korrusele vaatega siseaeda - muidu puudub teil võimalus üldse midagi peale naaber akente näha ja õhku ka napib! Kui lähete lastega julgen soovitada tänavapoolset tuba sest terve elu kuni hommikuni käib hotelli aias ! Tuleks arvestada ka sellega et tegemist on suure kombinaat-hotelliga millest enamik külastajaid on idanaabrid kes on suht-koht lärmakad ja nahhaalsed! Süüa saab hästi , soovitan minna sööma kas esimestena või siis juba viimaste seas ! Juuksuris käisime linnas -täitsa normaalne oli! Õhtuti on hotellis disko mis kestab hommikuni - kindlasti arvestage sellega et peale 23.00 on kõik joogid tasulised ja väga kallid ! Rand on kitsas , kaasas peab olema oma rätik ! Linn on mõnusa jalutuskäigu kaugusel ! Loodan et minu kirjast on teile abi - mõnusta puhkust !

Sõidan ise juba teist aastat järjest Orion Reisidega ja olen teenindusega väga rahul ! Alati olen saanud väga soodsa hinna ja meeldiva teeninduse ! Teile teadmiseks et OrionReisid vahendab Novatoursi reise !