barbaryska

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sooja kllimate järgi me lendame edasi Malaysiasse, saartele ja rannale. Aga Meil on nii kui nii ümberistumine Honk-Kongis ja Kuala Lumpusis, siis mõtleme, kumb on effektsem Aastavahesuse pidu jaoks, ja ilutulestikku pärast? Mis sa arvad?Muidu oleme Lapsega ja peod hommikuni meid ei huvita, vad head Aastavahetuse show ja ilutulestiku tahaks näha:)

Nii palju kui ma uurisin, see ongi kõike odavam variant, Hel-Honk-Kong ja edasi Air asiga. Aga meie minek on päris lühedam, kui teie:) Plaani mina päris detsembri lõppus, just aastavahetuseks Kuala lumpuris ja olla rannas paar nädalad. UUrisin et East coast on vihma hooaeg, siis läheme West coastile (Langcawi, Penang beach). Aga meil on probleem sellega et mehel on Läti-hall pass ja temal on vaja viisa, Malaysiaga see ei ole üldse probleem,ja mõtlesime et võtame selliseid piletid et Honk-Kongis saame ainult transiiti zoonas olema, aga tagasi sõiduga niimodi ei saa. Kui sa vaatad Kuala-Lumpur-Honk kong, Hk-Hel, siis sa pead ikka Honk kongis terve päev olla, sest lennuk Kuala lump saabub hiljem kui Hk-Hel lennuk lahkub ja ikka pead ööbima seal. Aga sel juhul me peame kahekordse Honk-Kongi viisa tegema, aga ma ei tea, kas se on üldse võimalik??Muidu peame läbi Bankoki lendama, aga see siis tuleb kallim.

Lennukiga ka võib aga tahtsime vist natuke reisima Malaysias, mitte ainult ühes kohas kaks nädalat veetma aga ringi sõitma. Uurisin et rongid on mugavad ja odavad seal...

Hel-Hongkong-Hel ikka odavam, aga mis airliniga Hong Kongist-Bali otsima?

Kas keegi juba hakkas Bali pileteid otsima Aastalõppureisiks? vaatasin Hel-Singapore Finairiga, ja sealt Singapore airliniga, aga vähem kui 20 000 ei tule.Kuala Lumpuri kaudu veel kallimam, on see ok hind, või ikka võib odavam saada? Reisibüroo pakub 26 000 inimeste kohta Kuala Lumpiri kaudu. Kui mingi kogemus, jagage plzzzzz :) Ettetänud :)

Ruts, tänan nõu eest. Aga kuna te olite käinud juba , äkki sa oskad öelda millise airlini kaudu on parem piletid ära osta. Ettetänud info eest.

Oli ka plaanis aastavahetuse bali minna, kuidas on parem ja odavam läbi reisibürood või eraldi iseseisvalt piletid ja hotelli broneerida. Kellel on mingi kogemust?