malene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei, Netto on väga okei koht (lihtsalt naljakas oli seda Prisma võrdlust lugeda). Ja lisaks veel Rema1000 poodidest :D. Ning nõustun Kristiinaga, et æbleskiverid on väga väga head :)!(ma olen ostnud poest külmutatuid, kuid ei ole kindel, kas neid praegu müüakse) Muus osas erilisemaid ei oska välja tuua (võrdluses Eestiga), aga kui google'isse otsingsõnaks danish pastry paned, saad suhteliselt hea ettekujutuse, millised need (magusad) pagaritooted on:).

Söögikohtadest lisaksin veel Sunset Boulevard'i (viisakam, parem ja kindlasti maitsvam kui McD). See oleks siis võileivakultuurile lisaks :D(lasteeine komplekt 40dkk, täiskasvanute oma ca. 60dkk - võileib, friikad ja jook, kuid on ka salateid) http://www.sunset-boulevard.dk/

Ps. Taani hotdog oli ka vist suht "must" turistile.

Heh. Netto't Prismaga võrrelda on küll päris julge tegu, aga jah. Odav ta on. Lisaks eelnimetatutele võiks ära mainida ka Fakta.

Söögikohtadest.. Pitsakad, hiinakad (kopenhaagenis on karbike 30dkk ) ja kebabikad (shawarma 20-25dkk ja dürüm 30-35dkk)! Kui aga mingit viisakamat kohta tahaks, siis Jensens Böfhus'is on päris normaalne Vt. alljärgneval lingil on mõned hinnanäited: (frokosttilbud - allahindlus lõuna ajal) http://www.jensens.com/page.asp?objectid=E28E8B55C59E4816A6925C34A70FD9F1

Tere! Nagu Toivogi vastas, rong sõidab ka Valgast Riiga (hinnaks siis 3,75 latti ja väga edukalt saab rongist kontrolöri käest osta). Minu kõige hilisem kogemus rongisõidust on pärit augustist. Rongidel ja rongisõidul siin või Lätis mingit erilist vahet ei ole (kuigi võib-olla võiks sealseid vähe vanemaks/kulunumaks lugeda, sh. eriti tualetti:D. Kuid üldkokkuvõttes väheolulised erinevused ja kui Eesti rongidega harjunud sõitma, siis pole seegi teisiti).

Ps. Aga, sealsetel rongidel ei ole mingit klassidesüsteemi ja sealjuures ka buffeteid - igaks juhuks teada, et joogid-söögid varem kaasa osta.

ehk aitab see lehekülg ühistranspordi osas: http://www.skanetrafiken.se/templates/StartPage.aspx?id=16125&epslanguage=EN

Kopenhaageni/Kastrupi lennujaamast Malmösse on otserong (lõpp-peatusega Malmö C.) iga 20. minuti järel (16/36/56). aga vaata täpsemalt www.rejseplanen.dk (Kastrup Lufthavn til Malmö C.)