wza24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Bialystok-Kaunas lõik on vähemalt 2015 keskpaigani rongiühenduseta. Muidu Riia-Daugavpils-Vilnius-Kaunas võimalik rongiga läbida ning Bialystok-Varssav-Berliin rongil. Hindade osas ei oska kommenteerida, mingi indikatsiooni saad ehk seat61.com abiga.

Martm ja teised kes tähitud kirjaga olete viisataotluse jm vajaliku saatnud - palju te ymbrikusse tagasisaatmiseks raha panite (lisaks viisa tasule)? Saatsin sama kysimuse ka saatkonda, aga ei ole vaevutud vastama.

Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumi soovitan ka plaani võtta.

Sudaan, Wadi Halfast Atbarasse/Hartumi väga tase raudtee praktiliselt puutumatuna yle-eelmisest sajandivahetusest kui inglased selle ehitasid. K6rb on seal siiski rohkem kivisem kui liivane... Kuigi ise Mauritaanias käinud pole, on seal t6enäoliselt ligipääsetavuse, filmimise ja k6rbe-scenery jaoks paremad tingimused kui Sudaanis.

Taksojuhti giidiks v6tta ja ringi s6idutama panna ei ole mingi probleem, iseasi kuiv6rd soodne see pikkade vahemaade jaoks on. M6istlik on neid kasutada lähima bussijaama ja sihtpunkti/vaatamisväärsuse vahel.

Tavaline marsaliiklus toimib piisavalt hästi suuremate asustuste vahel ja on kahtlemata suurem elamus. Ja kui aega ja elamusejanu veelgi rohkem on, proovi ära Bakuu linnalähirongid :)

Mugavuse/hinna suhte poolest jäi endal parimaks variandiks Air France Helsingist.

Rada on märgistatud nagu ikka - värvilaigud puude peal + ristumiskohtades viidad. Ära eksimist kyll pole vaja karta (valges). Lisaks talvel näha eelmiste jäljed. Detsembri l6pp ehk pole jah k6ige parem aeg pimeduse t6ttu, ise käisime veebruari l6pus. Lumesaan tundub käivat vaid seal 17km väikse ringi peal ning seal on ka rada rohkem kinni trambitud. Suure raja peal ilma räätsadeta hakkama ei saa. Muud soovitada ei oska, kui et ärge mingil juhul enda kirvest puude tegemiseks kaasa vedage :) K6ikidel matkaradadel on puhkekohtades kirved olemas.

Eelmisel talvel oli väike Karhunkierros (~17 km) läbitav jalgsi. Suurt rada mööda ilma räätsadeta liikuma ei pääsenud.

Yldiselt soovitan kindlasti räätsad hankida ja talvel käia, loodus kena(m), sääski pole ja inimesi vähe.