Triangel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kui lähed juba nädalaks või pikemaks ajaks siis on ju kõige kasulikum korter rentida. Vacationrentals.com sealt sain väga hea hinnaga Miami Beachil korteri, $450 nädal, mererannas, parkimine tasuta, SoBe-le kuskil kaks klti. Hotellid on ju tegelikult väga kallid, no muidugi võib vedada ka pricelinega kus saad määrata asukoha miamis mis tsooni hotelli tahad ja mitu tärni aga no see on ikkagi loterii värk seal.

Hmm huvitav kuidas selle Delta Airlinega on, kui NY Miamisse põrutada kahe käsipagasiga, üks küll õlakott ja väike spordikott. Huvitav kas on ohtu et küsivad raha v ütlevad et seda me vastu ei võta. Siselendudel on vist ajsad ju teistmoodi.

igatahes täna proovisin miami hotellide koha pealt ja no ytleme nii, et kuni $60 proovisin ja ei tulnud mitte midagi, isegi kahe tärni juures. Eks ma yritan enne reisi vist pisut, praegu vist liiga vara siiski.

mina panin lihtsalt state usa ja zipi 6666. Aadressi osas on ikkagi mul olemas õige aadress ja riik eesti. Ma ei usu et sellest miskit probleemi on.

Kuidas on aga lood sellega, et kui vara võiks neid pakkumisi teha? kui ööbimine plaanis alles pooleteise kuu pärast kas siis on mõistlik praegu juba proovida ? Kuidas see süsteem töötab? kui keegi annabki selle hinnaga kas siis pärast taganemisvõimalust polegi ja millal selle hotelli siis lõpuks teada saab, kuhu lähen?

Tahaks teada muidu millised need ala 650 USD korterid Miami South Beachil ka on? Jäid ise rahule? www.greatrentals.com seal oli pakkuda küll sarnase hinnaga. Nii, et kasulik on vist ette ära bronnida, kuna ise minek veebruar-märts, siis ju spring break. Oskad ehk nõu anda kust neid kortereid veel vaadata saab?