DumbSheep

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas sportlandis on telgid üles pandud, et sealt paremini aru saab millega tegu on.

Millegipärast ma ei usalda selliseid telke. Ma mõtlen, et kui kokkupanemine nii lihtsaks tehtud on, siis miski on ikkagi jama.

Olgu, ma võtan su nõu kuulda. Tuleb meelde küll, et Kuressaares on selline pood. Kaubamaja alumisel korrusel vist oli Sportland'i osakond. Selle Kalahari koha pealt otsustasin ma, et see jääb ikkagi liiga kalliks minu jaoks. Muidugi ma ei tea kui palju see Sportland'is maksab. Eks ma lähen lähiajal a vaatan üle.

Ok, tänan nõu andmast. seda ma arvasingi, et kaal võib probleemiks olla selle telgi juures. See Movin 2000 tundub hea. Kalahari on siiski vist liiga kallis minu jaoks. Kas sa tead mitu kaart on sellel Movin telgil. matkaspordi lehel pildi peal tundus neid kahtlaselt palju. kas matkaspordist saab tellida ka ikka. ei leidnud hetkel tellimise kohta üles.

kas keegi oskab midagi õelda sellise telgi kohta nagu Coleman Celsius 2 http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/ColemanCelsius2ja3!OpenDocument&vw=Class&f1=Telgid tundub vägagi asjalik telk.

Aga tegelikult? Osta kavatsen ikka.

muide ma ei ela Tallinnas vaid Saaremaal

Ei me ei ole algkoolist. Mina olen põhikoolist ja arsemaster järgmine aasta keskkoolis. . . . Trip.ee lisas, hoolimata postija haridustasemest, tema postitusse mõned suured algustähed! NB! Palun seda tulevikus postitajal endal teha!

Ma ei mõelnudki seda teemat selleks, et ohte vältida vaid teada saada mida põnevat inimestega matkal juhtunud on.

Ma ei saa aru miks kõik vihma kardavad. See on ju ainult vesi. Joogivee kohta nõnda, et kas jõgedest/kraavidest saadud vesi kõlbab juua kui see läbi keeta?

Ei usu jah, et Saaremaal midagi nii hullu juhtuks. Parem on panga alt minna. Paremaid pilte saab ka.

Ma ei usu et me täpselt siiski rannajoonel liigume alati. Roostikest on päris jube läbi minna. Põhiline et enamvähem ring ära teha, see juba oleks suur saavutus minu jaoks. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Vähemalt oli puugiteema mõistlik

Telgiga ikka lähen. Ja jyrka, sa nagu tahaksid meelega valesti aru saada. Me ei söö mingit pussnoaga püütud toitu. Sa kujutad seda endale ette. Me lihtsalt küsisime teistes foorumites erinevate nugade kohta. Kui ma küsin noa kohta, siis ei tähenda see seda, et ma sellega kedagi püüdma hakkan.

Tänan et meie poolt oled. Ma arvan ise ka et söök väga suur probleem ei saa olema.

Jyrka: hea et ma olen vähemalt sellest aru saanud, et tasub kiirputrusid ja suppe võtta. Supid vast pole väga toitvad. Puukentsefaliidi (punkentsefaliidi) vastu vaktsineeritud. Seda teist haigust ma ei tea, aga mis selle haiguse tagajärjed on. Looduspildist ei saa puukide kohta enam vaadata, sest sain bänni, aga ma olen juba natuke uurinud sealt. Ma kuulsin sõbralt et tavaline leib läheb matkates tihti pudiks.

me käime 20 mitte 30 km päevas ja roostikest võib ka ju mööda minna mitte otse läbi.

Ma lähen ka kaasa nii, et tean. vahepeatusi eriti pole.