A11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

To Dim123: Mul on juba selle raha eest auto bronnitud, nii et mille peale kihla vedasid ;) Ja vahemaa on edasi-tagasi max 80km, isegi kui kasutan autot lähisõitudeks, ei tule väiksel punnil elus 70 euri kütusele. Nagu juba kirjutasin kavatsen autot kasutada lennujaamast tulemiseks ja sinna minemiseks. Olen kunagi rentinud autot, küll Weese lennujaamas ja nemad bronnisid topelt täpselt rendihinna ehk seal siis 76 euri.

Tänan väga põhjaliku vastuse eest. Rendiauto peale mõtlesin ainult sel põhjusel, et lend tagasi läheb välja 6:30, ehk siis oleks hea olla lennujaamas ikka varuga. Rongigraafikut ma kuskilt ei leidnud, vaadates ka neid eelnevaid viiteid, bussigraafik ei sobi ja kui kasutada lennujaama poolt pakutavat uksest ukseni teenust, siis selle hind näkku 13,50 üks ots. Autorent isegi kui ta seisab on 5 päevaks 65 euri. Oskate öelda takso hinda? Barcelonas olen ise tegelikult käinud, vajadust väga pole ja tõesti ei viici autoga närve seal süüa :) rendika peale saigi mõeldud vaid sel põhjusel, et saada kenasti tagasilennule. Mulle ei meeldi teadmatus, eriti kui lähen lapsega, üksi olles on muidugi ükskõik, rändan või jala :)

To Bronze Loen siin kommentaare ja tundub et kogemusi jagub :) Plaan minna just Girona lennujaamast Malgrat de Mar'i okt alguses. reisikaaslasteks sõbrants ja minu kaks last (üks neist 2a). Mõtlesin autorendi peale, sest see vist ainuke variant ja ka kambapeale kõige odavam. Hetkeseisuga probleem autorendiosas, sest neil pole antud kuupäevadel võimalik pakkuda turvatooli (on see tõesti võimalik). Ööbimise otsimisega saan ilmselt hakkama, paar asja silmapiiril. On mingeid häid soovitusi väikese lapsega reisimise osas? Ise küll käinud ringi, kuid väikese lapsega ja Girona lennujaam ja omal käel on uus ja põnev :) Äkki on keegi tark ja teab öelda ka nt kas oleks hull minna oma turvatooliga ja tasuda hoopis Ryanairile 15 euri nö lapsetarviku eest (kärusid ju võetakse)? Tänud ette.