vot mis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen olnud aastaid Bookinghouse'i klient ja ostnud neilt kümneid pileteid. Kogemused olid väga head kuni selle detsembrini, kui ostsin neilt lennu Bangkokki, sealne lennujaam suleti ja lend tühistati.

Esiteks oli ettevõttega väga raske suhelda, kuna sisseostetud klienditeenindus probleeme ei lahenda, kõik mured saadetakse edasi Leetu ning tagasi üldjuhul ei helistata. Teiseks olid nad müünud mulle pileti (mida nad eripakkumiste all eraldi välja olid reklaaminud), millega ei olnud seotud justkui ükski lennufirma konkreetselt ja seetõttu ei saanud keegi piletit ümber muuta. Finnairi esindaja sõnul oli Bookinghouse pileti teadlikult valesti vormistanud, et seda odavamalt pakkuda.

Reisile sain minna nii, et ostsin uue pileti Hongkongi ja raha senise pileti eest sain tagasi paari nädalat pärast. Kui oleks ostnud pileti näiteks otse Finnairilt, oleks lennufirma mind ilmselt kiirelt mõnele teisele lennule pannud ja ei oleks olnud vaja uut piletit osta. Kasutan Bookinghouse'i ilmselt edasi, aga tean, et kui lend ära jääb, ootab ees palju peavalu ja pikki otsi enam nii uljalt neilt ei osta.