Mbe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kiirrong sõidab Kuala Lumpuri ja lennujaamavahet (KLIA Express), minuteada oli aeg ca 28 min ja nonstop. Vaata: www.visitkualalumpur.com

Snoop, justament :) Merly87, Tallinnast pääsed minema www.easyjet.com edasi Londonist www.airasia.com (nagu Snoop ütles) :)

Tegin selle leiu juba möödunud aastal (kui Air Asia avas liini) ja tellisin piletid. Sain lennud kokku hinnaga 5500,-, lisandus hotell veel. See on kõige soodsam variant lendamiseks tõesti... kui võtta ühele suunale lennud. Kui aga edasi-tagasi, siis oli parim Malayaian algusega Stockholmist. Ja see ei kehti mitte ainult oktoobri kohta. Ma aitasin teha ka märtsikuuks piletid, kuid selle hind kokku läks 7800,- Üks suur miinus on ka Air Asia juures - neil puudub netis valik London - Perth. Pakuvad ainult Kuala Lumpurit, mis tähendab, et kui Air Asiaga Kuala Lumpurist Perthi edasi lähed, siis pead tõenäoliselt vahepeal jälle pagasi välja võtma. Ja nendele, kes tahavad kohe edasi minna Austraaliasse, neil soovitaks pigem Tigeri asemel minna Kualast otse :)

Võib vaadata ka Austraalia lehtedelt. Enam ei ole seda paberpiletite majandust, et vaja saata piletid Austraaliast Eestisse või vastupidi. Enamik on läinud siiski e-piletitele üle ja saadavad kinnitused e-mailile ja kinnituse võib igaksjuhuks printida välja ja lennujaama kaasa võtta. Check-inist saad pardakaardi selle vastu. Samas peaks ka dokumendist piisama.

No kui minna tahad, siis maksad nii ehk naa viisa eest ette. Ja kui neil on Sulle põhjust mitte viisat anda, siis on raha kadunud, eks see nii ongi. Ja kui Sul ei ole millegi pärast muretseda, siis ei näe põhjust miks ei peaks maksma. Tööd teevad nad nii ehk naa Sinu ankeediga ja kui oled vastanud mõningad küsimused neile mittesobivalt, võivad nad paluda täpsustusi, samas kui kõik on korrektselt vastatud ja kopsupilt korras, siis nad ikka tavaliselt annavad.

Mul on tuttaval kaks tk üle, need ilma nimedeta, saab kasutada. Kui soovi, siis kirjuta.

Tere. Reisibürood teevad turistikaarte, sellega läheb kiiresti ca 3-4 päeva. Vaja on passikoopiat, ankeeti (saab reisibüroost), edasi-tagasi piletite broneering ja hotelli nimi. Passi eraldi vaja ei ole. Ehk saate kuidagi mõne bürooga kokkuleppele, et saadate postiga ära ja nemad panevad kaardid vastu, samas on jälle see risk, et posti eest ei vastuta keegi.