andres70

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui plaanid muutuvad tõsiseks siis võtan ühendust või annan märku.

No minis rullitavat naist vaataks isegi. Kahjuks või rõõmuks pean tunnistama, et tavaliselt on riietus teistsugune. Olgu ta siis blonde, punane või must. Soojematel aegadel varieerub ülemine osa. Ja keegi peab ju kunagi selle otsa seal lahti tegema :)

Mõte oligi kuskil veebruaris. Jaanuari ilm on vast veitse jahedavõitu. Kindlat kuupäeva ei ole, kuna olen suhteliselt vaba graafikuga. Samas nii 4-5 päeva võiks ette teada, kunagi ei tea mis võib ette tulla. Samas võib juhtuda, et kellelgi tekib veel huvi rullitamise vastu ja saame ühe lõbusa pundi kokku. Tore, et üks hääletaja juba on (eriti pika ja terava keelega :)

Suured tänud Sulle info eest, olid suuresti abiks. Kõik puuduv on nüüd olemas, tuleb hakata vaid rullikuid määrima. Ilusat ja sooja ilma Nuweibasse.

No mida veel tahta. Esitad küsimuse- kus, mis ja kuidas. Tuleb vastus- vaatan üle, teen pinnase proovid ja annan teada. Pots, oled kuld!:) Mis puutub rullikute tassimisse, siis mis sa ikka sinna kaasa võtad. Paar särki, hammbahari, prillid. Rullikud kaaluvad paar kilo. Jääme siis vastust ootama.

Miks Sind need kõnniteed ja nende servad nii hirmsasti vaevavad. Ma ei kavatse neid kasutada. Ikka mööda puhast sõiduteed. Ja nüüd tuleb kindlasti kommentaar: Kui sõidutee sobib, siis pane aga Sharmist Taba poole punuma.

Niinimetatud promenaad. Kas see tähendab jupikest asfalti mere kalldal, kus turistid kui ka kohalikud kätest kinni ilusat ilma naudivad jne. Valgustus on muidugi hea, see kaotab ajalised piirangud. Ühesõnaga, kui pikad, laiad ja rahvarohked need promenaadid on? Ei tahaks kogu aeg hei-hei hõigata ja akrobaatilisi liigutusi teha. Täpseid numbrilisi andmeid ei oota, nii enam vähem. Mis siin salata, ega neid teid siin koduski palju ole ja suur fanaatik ka ei ole.

Võta heaks. Asfalt siis enam vähem. Tuleb siis panna väiksemad, pehmemad - ja vähemtundlikumad rattad alla. Aga liiklus?

Niipalju siis toredast mõttest, kohe vesi peale :). Kas Nuweiba ei kannataks. Seal pidi sadama ja küla vaheline lõik olema kuskil 6km ja suhteliselt väikese liiklusega. Asfalteeritud ja puha (asfalt-suhteline mõiste). Palkaks kaks autoga beduini, ühe ette ja teise taha ning ise oleks kotletina vahel. See oli mudugi nali.