Ellu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Enamasti mulle on köik need sarja raamatud meeldinud, kuid elulisest aspektist on mällu sööbinud "Minu Albaania". Julm stoori oli.

Nädal tagasi vaatasin sama pakkkumist Helsingist kaheks nädalaks viimase hetke pakkumisega. Peraaegu oleks läinud, yks aga jäi ette. Lapsega koos oleks hind tulnud 550 euri. Töökaaslaste käest kuulsin, et kuidas nad on käinud seal 700 eurise piletihinnaga. Nyyd jätan meelde ja hakkan järgmine aasta ootama.

Plaanimegi vötta lennujaamast nädalaks  2 autot kahele perele, u 100 euroga hetkel 1 auto pakkumisel,  tuleb lihtsalt soodsam ja mugavam.

No seda ma mapsist vaatasingi. Pyydsin kiiruga ka guugeldada, kuid tripist saab ikkagi kiiremini info kätte. Tänud! :)

Käisime  just Helsingi- S-Peterburg- Helsingi reisil terve perega (2 last ja 2 täiskasvanut). Lux express bussiga. Bussijuhid venelased mölemad korrad ja tegelesid reisijatega täpselt niipalju kui vaja ja nii vähe kui vöimalik. Kuid köik sujus hästi ja piiri yletamisel kontrollisid korduvalt, et köik reisijad bussis olemas oleksid. Tagasi tulles olime pea 2 tundi varem kohal (ka minnes olime pea 2 tundi varem kohal). Piiri yletuseks on jäetud piisavalt palju "öhku", et köik sujuks.

Vajan abi viisataotluse tegemisel. Ei saa aru. Köik räägivad nendest täpitähtedest ja et taotlusesse saaks nimi, mis on passis masinloetavas osas. Minu nimes aga yhtegi täpitähte pole. Kas sinna taotlusesse pean siis selle EST ka sisse kirjutama? See minu nime ees ju seal all reas? Sorri, kell palju ja sada lehte läbiguugeldanud ning kusagilt tuli vist selline öpetus vastu, et kus oli see nn EST nime ees. Tänud!

Tere, kas oled kaaslase leidnud? Oleksin ise hea meelega viimase hetke pakkumisega startimas 19.4 õhtul või 20.4 nädalaks ajaks kusagile sooja..... Olen n 40.