inime

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vot kahjuks ei oska su küsimusele vastata. Ma soovitaks sul Thomsonisse email saata ja järele pärida.Ma tean et mu sõbranna ja ta mees üritasid Eestist bronnida holiday'd ja saanud. Seega bronnisin ja maksin nende eest mina. Esteks oli jama aadressiga ja teine oli see et nad ei akseptinud eesti kaarti. Mingit suvalist aadressi ei saa ka panna kuna nad saadavad piletid postiga koju.

ostsime Thomsonist kogu paketi, eks siis lennupiletid + 2 nädalat kohapeal. Andsime oma UK aadressi ja maksime UK kaardiga.

Thomson ja FC on nüüd üks sama firma, nad läksid kokku. Ostsime Thomsoni kaudu reisu ja jäime väga rahule.

Croydonisse saab rongiga (metroo sinna ei sõida) nt victooriast. Ma kahjuks ei tea palju pilet maksab sest pole seal ammu enam käinud. Kindlasti tasub end ära sinna minna kuna pole ülerahvastatud nagu oxford street ja kõik poed on üksteise kõrval nt tkmaxx primark (rohke kaltsu seest võib leida häid asju) river island jne. No neid kohti on veel kus suuri kaubanduskeskusi (kahjuks mitte kesklinnas) kuna aga ma ise olen croydonis palju kordi käind siis oskan vaid seda soovitada. loodan et see info on abiks

Suuremaid kaubanduskeskusi kesklinnas pole. Mine siis pigem Croydonisse rongiga kus kõik poed koos.

kohapeal 2 nädalat (ka all inclusive), vahetasime kahe peale 500 naela ehk 1000 dollarit. Jai isegi rohkem kui 100 dollarit jargi. Syya ei ostnud yldse, juua ka mitte (hotellis koik olemas). Paar ekskursiooni tegime (Chitzen Itza, Tulum, Xel-Ha), pudi padi sai ostetud, tippi visatud, paar kingitust kodustele, parasailingut tehtud. Häda käes saab ju alati atm-ist raha krabada.